Tiskové zprávy

Bílým Tygrům začala letní příprava

Hokejistům Bílých Tygrů začala v pondělí dopoledne letní příprava. Trenér Marian Jelínek měl k dispozici celkem 24 hráčů, mezi nimiž nechyběl ani Roman Vlach, který do Liberce zamířil na roční hostování ze Zlína. Do letní přípravy A týmu se zapojili také Tomáš Filippi a Adam Jánošík.

Mladé pušky - se závažím Adam Jánošík, přihlíží Tomáš Filippi
Oba mladíci prošli dorosteneckými i juniorskými kategoriemi Bílých Tygrů a poté zamířili do zámořských mládežnických soutěží. Filippi i Jánošík na sebe upozorňovali dobrými výkony i v Severní Americe a oba se díky tomu objevili na letošním Mistrovství světa dvacetiletých.V přípravě se Adam Jánošík a Tomáš Filippi budou prát o místo v hlavním týmu.

Tréninku se podle očekávání nezúčastnili Petr Nedvěd a Milan Bartovič, kteří účinkují na právě konaném Mistrovství světa. Dalšími absentéry byli Tomáš Vak a Martin Rýgl, s nimiž se vedení klubu zatím nedohodlo na dalším angažmá. Chyběl také gólman Tomáš Vošvrda. Ten se nedávno podrobil drobnému chirurgickému zákroku (trhání krčních mandlí) a do přípravy se zapojí později.

 
 
Nad překážkou Roman Vlach
 
 
Bílí Tygři se až do konce června budou připravovat především v "domácím" prostředí libereckého Sport Parku. Na přelomu května a června by měli vyrazit na týdení soustředění do Špindlerova Mlýna.

Dnes trénovali:
brankáři: Pinc
obránci: Čakajík, Derner, Holub, Jánošík A., Kajínek, Moravec, Pavlů, Štich, Ulrych, Výtisk.
útočníci: Bárta, Bortňák, Bulíř, Dušek, Filippi, Kica, Krejčík, Kudrna, Špaček, Urban, Vantuch, Víšek, Vlach R.

V akci Tomáš Urban a kustod Emil Šostý

Související

Naši partneři

Generální partner
Generální partner