Bílí Tygři Liberec a nadace SYNER nadělovali

Date of publication Author Jan Rachota

O necelých čtrnáct dní dříve, než určuje kalendář, začal nadělovat tygří Ježíšek. Nejprve v úterý 11. prosince navštívil Dětský domov ve Frýdlantu, kde zástupci kabiny Bílých Tygrů Jiří Moravec, Václav Kočí a Antonín Dušek ve spolupráci s Evou Syrovátkovou a Ivou Urbanovou z Nadace SYNER nadělili dětem pod vánoční stromeček hromadu vánočních dárků.

Hráči se na dárky začali skládat v kabině již v průběhu listopadu a vybranou částku poté společně s Nadací SYNER, která přispěla stejnou měrou, použili k nákupu bohaté vánoční nadílky.

Fotografie z Frýdlantu naleznete zde.

Ve vánoční nadílce pokračovali Bílí Tygři i ve středu 12. prosince, kdy Zdeněk Blatný, Stanislav Procházka a Jan Plodek zavítali na dětské oddělení liberecké nemocnice. Děti potěšily podpisy a několik vlídných slov od přítomných hráčů, vrchní sestra pak obdržela z rukou kapitána Liberce Stanislava Procházky finanční dar, který poslouží k zušlechtění dětského oddělení. Nadace SYNER děti obdarovala balíkem pamlsků, které jim zajisté zpříjemní pobyt v nemocnici v předvánočním období.

Fotografie z nemocnice naleznete zde.

Z liberecké nemocnice zamířili hráči jako každý rok do kojeneckého ústavu, kde absolvovali krátkou prohlídku a v závěru také předali finanční dar.

Fotografie z Kojeneckého ústavu Liberec naleznete zde.

Slavná trojice aneb selská jízda