Aktuální zprávy

Bezplatný přístup pro permanentkáře na HokejkaTV.cz i nadále prodloužen

Liberec - Extraliga je znovu v plném proudu, ovšem zatím bez diváků v hledišti. Proto jsme si ve spolupráci s marketingovou společností BPA pro své permanentkáře připravili možnost sledovat přenosy na HokejkaTV.cz zdarma, a to až do návratu diváků do hlediště!

Původně byl přístup zdarma pro permanentkáře na HokejkaTV.cz avizován na měsíc říjen, vzhledem k aktuálním opatřením a nemožnosti vstupu fanoušků do hlediště je i nadále platný. Díky online vysílání tak můžete být s námi i v době, kdy nebude přístup diváků do hlediště povolen. Tento benefit jsme si připravili pro všechny permanentkáře a partnery klubu.

Pokud jste již na konci září využili svůj kód pro sledování streamů na HokejkaTV.cz zdarma, pak nemusíte činit žádné kroky. Platnost již uplatněného členství bude automaticky prodloužena o další měsíc, a takto až do chvíle, než bude umožněno fanouškům vrátit se alespoň v omezené míře do ochozů.

Kódy byly všem majitelům permanentních vstupenek opětovně zaslány. Pokud jste kód ani tak neobdrželi a máte permanentní vstupenku, kontaktuje nás na adrese redakce@hcbilitygri.cz a kód vám bude zaslán.

Jak využít kód?

1. Musíte být vlastníkem permanentní vstupenky nebo klubové karty Bílých Tygrů.

2. Přihlásíte se na www.hokejkatv.cz do svého účtu. Pokud jej nemáte, musíte se nejprve registrovat a registraci potvrdit.

3. V MENU na levé straně jděte do sekce „Placený obsah“.

4. Vyberte si členství s názvem „KLUB TELH“ a klikněte na „Objednat“.

5. Do pole „Zadej slevový kód“ zadejte kód, který obdržíte mailem.

6. Kód potvrďte kliknutím na „Použít kód“.

7. Dokončete proces kliknutím na „Objednat předplatné“.

8. Nyní už můžete sledovat streamy z TELH na HokejkaTV.cz – najdete je v MENU v sekci Tipsport extraliga / TELH živě

V případě potíží s registrací kontaktuje podporu HokejkaTV.cz na emailové adrese podpora@hokejka.cz.

Jak získáte slevový kód?

Svůj slevový kód jste obdrželi emailem na adresu, kterou jste uvedli při nákupu permanentní vstupenky. Pokud si nejste jistí svou emailovou adresou, chcete ji změnit či pokud vám kód nepřišel, kontaktuje prosím redakce@hcbilitygri.cz.

Můžete předat svůj slevový kód dál?

Důrazně doporučujeme nepředávat. Každý slevový kód lze použít jen jednou. Pokud ho tedy někdo zadá před vámi, už nepůjde uplatnit. Co se týče přihlášení a sledování přenosů, můžete se přihlásit a sledovat přenosy v jeden čas pouze na jednom zařízení.

Uvidíte na HokejkaTV.cz všechna utkání Tipsport extraligy?

Na HokejkaTV.cz se vysílají všechna utkání TELH kromě exkluzivně vybraných přenosů O2 TV Sport. Na jejich vysílání nemá HokejkaTV.cz práva.

Můžete předat svůj slevový kód dál?

Stále můžete na HokejkaTV.cz sledovat streamy vašeho klubu, navíc jej tím i podpořit. K dispozici jsou dva druhy předplatného: denní za 99 korun a týdenní za 249. Po uhrazení této částky jdou všechny peníze po odečtení DPH a povinných bankovních poplatků přímo klubům.

Sledujte zápasy Bílých Tygrů na HokejkaTV.cz a nenechte si ujít žádný důležitý extraligový moment!

Související

Naši partneři

Generální partner
Generální partner