Svijanská aréna oslavila další vítězství!

Date of publication Author Radek Vokál, Aleš Komínek

Bílí Tygři s přehledem přejeli ve třetím semifinále Moeller Pardubice a snížili stav série na nadějných 1:2. Zápas parádně vyšel formaci Andreje Podkonického, všichni tři členové jeho útoku se střelecky prosadili. Bílým Tygrům vyšel vstup do všech třetin. Skóre otevřel už v 6.minutě Václav Novák, stejně jako v posledním domácím zápase. V úvodu druhé třetiny se po individuální akci prosadil Podkonický, který skóroval ve všech třech zápasech s Pardubicemi. A ve 42.minutě sklepl Ľubomír Vaic Jirušovu střelu. Slovenský štírek si tak připsal v dnešním utkání tři body. Bílí Tygři měli utkání pod kontrolou, Pardubičtí sebrali vynikajícímu Hniličkovi nulu až půl minuty před koncem.