Bílí Tygři Liberec

Buď i v nové sezoně TYGR! Permanentky jsou v prodeji

Date of publication Author Klub

Liberec - Bílí Tygři spustili v pondělí 13. května v 13 hodin prodej permanentních vstupenek na novou sezonu. Nezapomeň si zajistit své místo v Home Credit Areně!

KOUPIT PERMANENTKU ONLINE

Důraz na online prodej

Stejně jako v minulých sezonách bude probíhat prodej primárně online. Své sedadlo v Home Credit Areně si tak můžeš zajistit z pohodlí svého domova. Permanentky je možné zakoupit v síti Ticketportal, a to jak v případě stávajících permanentkářů, tak pro nové fanoušky.

Tvoji permici ti doručíme až domů, dopravu hradí klub. Pokud si z jakéhokoliv důvodu nemůžeš zakoupit svou permanentní vstupenku online, budeš mít příležitost v průběhu května i června získat svoje místo v Home Credit Areně také osobně. O fyzickém prodeji na Rotundě budeme fanoušky včas informovat.

Předkupní právo do 16. června

Pokud už jsi měl permanentku v minulé sezoně, můžeš stejně jako v předchozích letech využít předkupní právo na své sedadla. Uplatnit jej můžeš až do neděle 16. června. K využití předkupního práva potřebuješ číslo permanentky a ověřovací kód, které nalezneš na zadní straně své loňské permice.

Návod na uplatnění předkupního práva online nalezneš ZDE.

Po skončení předkupního práva budou veškeré nevyužité rezervace uvolněny do volného prodeje.

Tři hladiny cen

V sezoně 2024/25 budou permanentky znov nabízeny za tři hladiny cen. Pokud jsi držitelem permanentky z minulé sezony, máme pro tebe nejvýhodnější cenu permice na nový extraligový ročník.

Pokud jsi v loňské sezoně permanentní vstupenku neměl, platí pro tebe druhý ceník. Se spuštěním prodeje si budeš moci vybírat z loni neobsazených míst, mezi něž následně od 18. června přibudou také nevyužitá sedadla z předkupního práva.

S nákupem rozhodně neotálej. Zvýhodněná cena pro nové permanentkáře bude platná do 31. srpna, od 1. září vejde v platnost třetí ceník permanentních vstupenek.

Výhody permanentky

Spolu s permicí na novou sezonu jsme si pro tebe nachystali několik výhod. Kromě dárkového balení permice se můžeš těšit na voucher na dvě vstupenky na libovolné utkání dle vlastního výběru, ať můžeš na hokej pozvat také některého ze svých nejbližších. Na začátku sezony budeš mít příležitost si permanentku stáhnout do nové tygří mobilní aplikace a v ní čerpat slevu 5 % na nákup občerstvení v Home Credit Areně.

Dále se vedle vstupu na všechna domácí utkání základní části či přípravná utkání můžeš těšit také na předkupní právo na play-off, slevu 10 % v tygřím fanshopu a e-shopu, slevu 5 % na sportovní zboží v obchodě R-Gol.com, dopravu na hokej s libereckým dopravním podnikem ZDARMA či slevu 20 % na vstup do ZOO Liberec.

Permanentka Bílých Tygrů na sezonu 2024/25 se jako vždy vyplatí! Zajisti si svou permici, tvoje místo už na tebe čeká!

Pro sdílení musíte povolit cookies sociálních sítí. Detaily a nastavení

Sdílet

Nejnovější video

Adam Musil: Chci hrát svůj hokej a být prospěšný pro tým

Nejnovější články

Navrátilec Adam Musil: Cítím se tu jako doma. Chci být hlavně prospěšný týmu

Prodej permic je v plném proudu. Získejte s ní parádní výhody!

Michal Ivan poprvé skóroval na mistrovství světa!

Z našeho fanshopu

Mikina s logem pánská šedá

895 Kč
Koupit

Triko jednobarevné logo pánské bílé

320 Kč
Koupit

Kšiltovka s velkým logem bílomodrá

550 Kč
Koupit

Hrnek malý s logem

89 Kč
Koupit