Bílí Tygři Liberec

Posezónní aukce dresů vynesla přes 230 tisíc korun

Date of publication Author Klub

Liberec - Až do nedělního večera měli fanoušci možnost získat jeden z hraných dresů Bílých Tygrů ze sezony 2023/24. Dražba nakonec vynesla více než 230 tisíc korun.

Tentokrát byla posezónní aukce v jednom speciální. Do dražby šly hned dvě sady dresů, a sice bílé dresy, jež Tygři oblékali až do listopadu s pouze třemi partnerskými logy BPA na rukávech, a dále modrá sada, v níž náš tým po doplnění čtvrtého partnera nastupoval ve zbytku celé sezony. Celkem tedy bylo k dispozici více než 70 dresů, což je rekordní počet.

Není překvapením, že největší zájem byl o výrazná jména uplynulého ročníku. Modrý dres Jakuba Rychlovského, nejlepšího střelce extraligy, našel majitele za skvělých 20 000 Kč v rámci možnosti "Kup teď", tedy bez nutnosti dražit jej až do konce. Ale také bílý dres Rychlovského byl velmi cennou relikvií a našel majitele za 7 000 Kč.

Za stejně vysokou cenovku se vydražil dres Martina Faška-Rudáše, o nějž se bojovalo až do 20:47 (po příhozu v posledních minutách měl vždy dosavadní majitel příležitost zareagovat a během pěti minut případně učinit vyšší nabídku) a dražitel za něj nakonec nabídl rovněž 20 000 Kč. Za 7 100 Kč se pro změnu vydražil bílý dres Daniela Krále a o tři sta korun levnější byl pak trikot Tomáše Filippi, nejproduktivnějšího hráče uplynulého extraligového ročníku.

A celkový výtěžek? Posezónní aukce vynesla celkem parádních 231 413 Kč, které poputují na konto mládežnické Tělovýchovné jednoty.

Všem účastníkům aukce děkujeme. Vítězové jednotlivých dresů budou v průběhu následujícího týdne kontaktováni s informacemi o platbě a možnosti vyzvednutí svého dresu.

Pro sdílení musíte povolit cookies sociálních sítí. Detaily a nastavení

Sdílet

Nejnovější video

Radim Šimek: V hlavě jsem měl, že chci k Tygrům

Nejnovější články

Chtěl jsem zpátky k Tygrům. Extraligu beru jako výzvu, říká navrátilec Šimek

Konec předkupního práva pro permanentkáře 16. června, od úterý volný prodej

Tygři ovládli exhibici v Rozstání! V penaltách rozhodl Král

Z našeho fanshopu

Klíčenka s kovovým plíškem

55 Kč
Koupit

Hrnek malý s logem

89 Kč
Koupit

Triko pánské Birner

495 Kč
Koupit

Vlajka na auto velká bílá

160 Kč
Koupit