Jaroslav Vlach vstřelil 100. gól za Tygry!

Date of publication Author Jonáš Majtyka

Liberec – Bílí Tygři ve třetím utkání předkola zabrali a po výhře 4:3 odvrátili vyřazení. Na vítězství se svou první trefou v letošním play-off podílel i útočník Jaroslav Vlach, který tak dosáhl na důležitou metu!

Jaroslav Vlach dostal na třetí duel série s Olomoucí příležitost v prvním útoku a důvěru trenérům splatil už v šesté minutě. Po střele Tomáše Filippi si skvěle počínal na brankovišti a dorazil kotouč za brankovou čáru. I díky jeho zásahu se poté mohly šelmy na konci utkání radovat z výhry.

Pro urostlého útočníka to byl navíc jeho 100. gól v extralize a zároveň za Tygry, jelikož v jiném klubu v rámci české nejvyšší soutěže nepůsobil. 83 branek přitom zaznamenal v základní části a 17 přidal v play-off. V dresu Liberce na tento milník dosáhli už jen Michal Bulíř, Petr Nedvěd, Tomáš Filippi, Petr Jelínek a Michal Birner. Nyní se do této vybrané společnosti přidal i Jaroslav Vlach.

Předkolo však pokračuje! O návrat pod Ještěd k pátému zápasu se Tygři pokusí od nedělních 17:00!

Slavná trojice aneb selská jízda