Bílí Tygři Liberec

Volný prodej vstupenek na předkolo s Olomoucí od pondělních 9 hodin

Date of publication Author Klub

Liberec - Až do nedělní půlnoci měli permanentkáři možnost zajistit si vstupenky na úvodních dvou utkáních předkola v rámci předkupního práva. V pondělí v 9 hodin odstartuje volný prodej dosud neobsazených sedadel.

KOUPIT VSTUPENKY

Volný prodej

Zatímco do nedělní půlnoci byla stávajícím permanentkářům blokována jejich místa a mohli zároveň využít předkupní právo na neobsazená sedadla, od pondělních 9 hodin mohou dosud nezakoupená místa získat všichni fanoušci bez rozdílu v rámci volného prodeje.

V průběhu celého prodeje vstupenek na play-off bude nadále kladen důraz především na online prodej. Během volného prodeje pak bude možné vstupenky zakoupit také v kompletní prodejní síti Ticketportal, Rotunda bude znovu otevřena až ve středu před prvním domácím utkáním předkola, a to dvě hodiny před začátkem zápasu.

Ceník vstupného

Vstupenky na předkolo play-off budou, stejně jako v minulé sezoně, prodávány od 270 Kč do fanklubu do 480 Kč do ČS Klubu. Dětská vstupenka pro děti do 140 cm bude k dostání za 50 Kč do běžných kategorií a 100 Kč do ČS Klubu. Pro vozíčkáře a držitele karet ZTP/P je tradičně vstupenka za 50 Kč s možností doprovodu za 1 Kč. Jiné slevové kategorie nebudou pro play-off nabízeny.

Kam se obracet v případě potíží s nákupem

V případě jakýchkoli potíží s vaším nákupem nás prosím kontaktujte na emailové adrese vstupenky@homecreditarena.cz, kde s vámi váš problém rádi vyřešíme.

Pro sdílení musíte povolit cookies sociálních sítí. Detaily a nastavení

Sdílet

Nejnovější video

Tygří juniorka prošla fyzickými testy PČR

Nejnovější články

Po hostování si u Tygrů prodlouží angažmá odchovanec Zachar

Od 24. do 30. dubna inventura v tygřím fanshopu

Mládí vpřed! Nastupující generace Tygrů navázala na minulý ročník

Z našeho fanshopu

Vlajka na auto velká bílá

160 Kč
Koupit

Klíčenka s kovovým plíškem

55 Kč
Koupit

Hokejka dřevěná brankářská

185 Kč
Koupit

Trumpeta velká

145 Kč
Koupit