Páteční zápas je téměř vyprodán. Nemůžeš na utkání? Uvolni své místo

Date of publication Author Klub

Liberec - Páteční zápas s Kometou Brno nabídne přímý souboj o umístění v tabulce. Utkání je téměř vyprodáno, zbývají pouze poslední sedadla ve 4. patře. Máš permanentku a nemůžeš dorazit? Uvolni své místo a umožni dalším fanouškům dorazit místo tebe!

Chceš uvolnit své sedadlo do volného prodeje a umožnit tak některému z fanoušků, aby mohl na takřka vyprodané utkání dorazit namísto tebe? Můžeš za to navíc získat některou z tygřích odměn! Jak na to?

Celý systém uvolňování probíhá na stránkách www.ticketportal.cz. Provést jej je jednoduché, budeš potřebovat pouze svou permanentní vstupenku, konkrétně číslo permanentky a ověřovací údaj.

1. Krok: Registrace a přihlášení

Přejdi na web www.ticketportal.cz a přihlaš se do svého účtu. Pokud zde ještě nemáš účet, zaregistruj se.

přihlášení 1. krok

2. Krok: Přejděte do sekce Permanentky

Klikni na tlačítko Můj účet a z vyskakovací rolety vyber tlačítko Permanentky.

krok permanentky

3. Krok: Vyberte svůj klub

V okně nazvaném "Permanentky" vyber z nabízených klubů Bílé Tygry Liberec.

zvolte tým

4. Krok: Ověření permanentky

Zadej své číslo permanentky a ověřovací kód a zvol volbu ověřit permanentku. Oba tyto údaje najdeš na zadní straně své permanentní vstupenky.

Doplňte údaje

5. Krok: Zvolte volbu Uvolnit místa z permanentky

U své permanentky zvol, že chceš své sedadlo uvolnit do prodeje.

Zvolte uvolnit do prodeje

6. Krok: Zvolte zápasy, pro něž chcete místa uvolnit

Na následujícím okně vybereš utkání, na nějž chceš své sedadlo uvolnit. Kliknutím na Uvolnit místo do prodeje svou volbu potvrdíš. Pozor, tento krok již následně nelze vzít zpět!

Vyberte místa

7. Krok: Po prodání sedadla získejte body

V tuto chvíli je po potvrzení tvoje sedadlo uvolněno do prodeje. Po kontrole pracovníky ticketingu bude požadavek schválen a místo se objeví jako dostupné k prodeji. Tvoje permanentka je tím na daný zápas zneplatněna. Pokud bude tvoje sedadlo prodáno, získáváš 1 věrnostní bod. Za nastřádané body můžeš získat skvělé tygří odměny!

Pod jedním Ticketportal účtem můžeš uvolnit sedadla z více permanentek a nastřádat tak více bodů, které ti umožní získat hodnotnější odměny!

Návod na získání odměny

1. krok: Přihlas se v systému Ticketportal a opakuj kroky 1. - 3. v návodu na uvolnění sedadla.

2. krok: Zkontroluj si stav svého bodového účtu, který uvidíš na stránce s výběrem sedadel k uvolnění.

bodové konto

3. krok: Dle počtu bodů si zvol svou odměnu a klikni na tlačítko Potvrdit uplatnění odměny.

potvrdit uplatnění

4. krok: Po potvrzení bude tvůj požadavek zpracován našimi zaměstnanci a body ti budou odečteny z konta. Jakmile bude tvoje odměna připravena k vyzvednutí na infopultu během utkání Bílých Tygrů, budeš kontaktován zaměstnancem klubu.

Seznam odměn

1 bod - šňůrka na krk
2 body - vak na záda s logem
3 body - plyšový tygřík
5 bodů - tygří šála
10 bodů - triko s logem Bílých Tygrů

15 bodů - replika dresu 2023/24

Přepošli vstupenku nejbližším

Svou permanentku můžeš využít i k přeposlání některému ze svých nejbližších. Pokud tak nechceš své sedadlo uvolnit do prodeje, ale raději napřímo přeposlat, také k tomu ti poslouží připravený systém našeho ticketingového partnera Ticketportal. Návod, jak tak učinit, nalezneš ZDE.

V klíčovém utkání budou Tygři potřebovat každého fanouška!