Anketa: T.J. Melancon v hlasování o hráče měsíce!

Date of publication Author Jonáš Majtyka

Liberec – Redakce hokej.cz tradičně vybrala extraligovou sestavu uplynulého měsíce. Svými výkony ji zaujal i liberecký T.J. Melancon, pro nějž můžete hlasovat v anketě o nejlepším hráči za prosinec.

Kanadskému zadákovi se uplynulý měsíc vydařil náramně. Upozornil na sebe především střelecky, když v osmi prosincových zápasech vsítil čtyři góly! K nim navíc přidal i pět asistencí a v sestavě měsíce je tak zcela po právu. Celkově už tuto sezónu zaznamenal 21 bodů a v produktivitě extraligových beků je na třetím místě.

Společně s libereckým obráncem se v prosincové sestavě umístili také brankář Matej Tomek, obránce Michal Kempný a útočníci Ondřej Kaše, Radek Smoleňák a Brant Harris. V aknetě "hráč měsíce" můžete pro T.J. Melancona hlasovat na tomto odkaze nebo na webu hokej.cz.

Slavná trojice aneb selská jízda