Bílí tygři Liberec

Last minute nákupy: Fanshop otevřen do pátku

Date of publication Author Fanshop

Liberec - Stále vám ještě chybí některý z vánočních dárků? Pak můžete vyrazit do našeho fanshopu. Ale pozor, do Vánoc již stihnete pouze osobní nákup.

V tygřím fanshopu si před Vánoci vybere každý Tygr. Nezapomeňte však, že garance doručení objednávek z e-shopu před Vánoci platila pouze pro objednávky učiněné do 15. prosince. Před svátky tak můžete stále objednávat, ale pro vyzvednutí před Štědrým dnem je nutné zvolit osobní vyzvednutí v kamenné prodejně.

Tu můžete navštívit až do pátku 22. prosince, kdy je navíc na programu také domácí utkání s třineckými Oceláři. Můžete tedy spojit nákupy na poslední chvíli s návštěvnou atraktivního souboje s aktuálními obhájci titulu. Samozřejmě platí, že fanshop bude otevřen po celou dobu utkání. Majitelé permanentních vstupenek mohou uplatnit slevu 10 % na kompletní sortiment tygřího fanshopu.

VÁNOČNÍ OTEVÍRACÍ DOBA

Od 23. do 26. 12. a od 30. 12. do 1. 1. bude kamenná prodejna zavřena a objednávky budou distribuovány až v následujících pracovních dnech. Ve všední dny mimo státní svátky je prodejna otevřena vždy od 9 do 12 a od 13 do 18 hodin a dále v průběhu hokejových utkání či dalších akcí v Home Credit Areně.


Pro sdílení musíte povolit cookies sociálních sítí. Detaily a nastavení

Sdílet

Nejnovější video

ROZHOVOR | Start přípravy na sezonu 2025/26

Nejnovější články

Tygři zahájili letní přípravu. Prioritou jsou kondiční tréninky, půjde se ale i na led

Vstup s námi do nové éry! Permice jsou v prodeji!

Návrat lídra! Tygry posílí Radan Lenc

Fanshop

Triko šedé BT unisex

595 Kč
Koupit

Mikina modrá s barevným logem dětská

1265 Kč
Koupit

Mikina černá s kapucí a logem unisex

1485 Kč
Koupit

Tmavě modré dětské triko

595 Kč
Koupit