Od pátku najdete pobočku tygřího fanshopu v Géčku

Date of publication Author Fanshop

Liberec - Vánoce jsou za dveřmi, je tak pravý čas postupně shánět dárky pro své nejbližší. Pravou tygří inspiraci naleznete od pátku znovu také v Nákupním centru Géčko, kde bude o následujících třech víkendech otevřena pobočka fanshopu!

Kromě tradiční kamenné prodejny fanshopu v areálu Home Credit Areny znovu otevíráme po dobu následujících tří víkendů také pobočku v libereckém nákupním centru Géčko. Otevřena bude vždy od pátku do neděle. Poprvé se na fanoušky těšíme už v pátek 1. prosince! Přijďte si vybrat tygří dárky pod stromeček!

Pro permanentkáře také v této prodejně platí sleva 10 % na nezlevněné produkty. Nezapomeňte si tak vzít svou permanentku s sebou! Najdete nás v pasáži vedle prodejny Lion Sport.

Otevírací doba prodejny v NC Géčko

Pondělí - Čtvrtek: Zavřeno
Pátek: 15-20
Sobota: 9-20
Neděle: 9-20

Samozřejmostí zůstává otevřená kamenná prodejna fanshopu v areálu Home Credit Areny, který můžete navštívit každý všední den od 9 do 18 hodin s polední pauzou od 12 do 13 hodin.

K nákupu pak můžete využít také náš e-shop, kde si můžete vybrat z pohodlí vašeho domova a zvolit jednu ze širokých možností dopravy. V našem fanshopu nebo e-shopu si vybere každý! Užijte si s námi pravé tygří Vánoce!

PŘEJÍT DO E-SHOPU!

Nejnovější video

OHLASY | Filippi: Celý zápas jsme jen dotahovali. Teď se musíme připravit na předkolo