Bílí Tygři Liberec

Pérez po první seniorské brance: Chtěl jsem vyhrát, s gólem jsem nepočítal

Date of publication Author Natálie Kopecká

Liberec - Jaromír Pérez je věkem stále ještě junior, svými výkony už ale přilákal pozornost trenérů A-týmu. S áčkem absolvoval letní přípravu a nastoupil také v prvním přípravném utkání proti Mladé Boleslavi, ve kterém Tygři přehráli soupeře 4:0. Druhou branku zápasu vstřelil čerstvě osmnáctiletý Jaromír a mohl se tak radovat z prvního gólu mezi dospělými.


Hned v prvním letošním utkání za dospělé jsi vstřelil svou vůbec první branku v seniorské kategorii, jaké z toho máš pocity?
Mám z toho velkou radost. Do zápasu jsem nešel přímo s tím, že chci dát gól, ale s tím, že chci, abychom vyhráli, což se povedlo.

Do duelu jsi naskočil ve druhém útoku, byla to pro tebe pocta a jak sis to užil?
Byl jsem rád, že jsem mohl naskočit i do přesilovek a dostal jsem hodně prostoru.

Co říkáš na spoluhráče?
S Kellym Klímou jsem již hrál na tréninku a myslím, že je to super hráč. Sedli jsme si spolu.

Čím to podle tebe je?
Je hlavně hodně rychlý a dobrý na puku. Když mu přihraju, zaveze kotouč do pásma. Zkrátka se umí na puku dobře udržet.

Jiří Kudrna o mladých hráčích
S mladými hráči musíme být především trpěliví. Jaromír Pérez je šikovný a vidíme u něj progres. Pokud na sobě bude pracovat, může v sezóně zaznamenat obrovský výkonnostní růst.

Máš od trenérů indicie, jak se bude v následujících dnech vyvíjet tvá role? Nastoupíš ještě za A-tým nebo se připojíš k juniorce?
Zatím jsem stále v kabině áčka a uvidím, co bude dál.

Jak si zatím své působení v A-týmu užíváš?
Vůbec jsem nečekal, že všechno tak rychle poletí. Ještě nedávno jsem hrál za dorost, za juniorku, a teď sedím v kabině áčka. Jsem za to moc rád a užívám si to.

Vnímáš rozdíly v tempu juniorského a dospělého hokeje?
Určitě ano, trénink dospělých má úplně jiné tempo. Snažím se tomu co nejvíce přizpůsobit a držet se staršími krok.


Pro sdílení musíte povolit cookies sociálních sítí. Detaily a nastavení

Sdílet

Nejnovější video

Rekordman se loučí

Nejnovější články

V Liberci nebude pokračovat Kelly Klíma

Czech Hockey Games míří opět do Brna, buďte u toho!

TOP 3 výroky sezóny: Fotbalová rodina i netradiční číslo

Z našeho fanshopu

Limitovaná preview kolekce triko dětské

595 Kč
Koupit

Limitovaná preview kolekce kšiltovka snap logo

649 Kč
Koupit

Limitovaná preview kolekce triko unisex

595 Kč
Koupit

Limitovaná preview kolekce kšiltovka BT

649 Kč
Koupit