Bílí Tygři Liberec

Tygři vyzvou reprezentaci v hokejbalové exhibici!

Date of publication Author Klub

Liberec - Na přelomu června a července se v Home Credit Areně a Svijanské aréně uskuteční mistrovství světa juniorů v hokejbale. Malou hokejbalovou ochutnávku však pro tebe máme už teď. Ve čtvrtek 8. června vyzve česká juniorská hokejbalová reprezentace Bílé Tygry v exhibičním utkání.

Hokejbalový národní tým proti hokejovým profesionálům. To samo o sobě slibuje velmi zajímavou zápletku. Jak se Tygři popasují s podobným, zároveň však velmi odlišným sportem? Čelit navíc budou rovnou těm nejpovolanějším, a to výběru, který bude již za necelý měsíc reprezentovat Českou republiku na juniorském mistrovství světa v Liberci.

A na co se vlastně můžeš těšit? Oba výběry se utkají v exhibičním utkání hraném na 2x15 minut. O přestávce mezi poločasy změří hráči síly v tvrdosti střelby na radar a po samotném utkání dojde také na ukázku hokejbalových nájezdů. Následovat bude rovněž autogramiáda obou týmů.

Exhibiční hokejbalový souboj je naplánován na čtvrtek 8. června od 17:30 ve Svijanské aréně. Vstup do Svijanské arény bude umožněn primárně hlavním vstupem od ulice Jeronýmova od 17:00.


A to není vše. Rozhodně si nenech ujít ani samotné hokejbalové mistrovství světa juniorů, které odstartuje 28. června. Představí se na něm postupně junioři do 16, 20 a 23 let (28. 6. až 2. 7.), junioři do 18 let a juniorky do 20 let (3. 7. až 6. 7.). Více informací nalezneš na oficiálních stránkách šampionátu.

Svátek hokejbalu zavítá do Liberce, u toho nemůžeš chybět!

Pro sdílení musíte povolit cookies sociálních sítí. Detaily a nastavení

Sdílet

Nejnovější video

NAD(H)LED | Tomáš Krupka: Rituály nemám. Klukům se za to směju, ale rozumím, že jim to pomáhá

Nejnovější články

Chvíli jsem tomu nemohl uvěřit, říká čerstvý extraligový střelec Jaromír Pérez

Tygrům se nepovedla první třetina. Poté už v Litvínově dotahovali marně

V neděli na Drakiádu na Ještěd

Z našeho fanshopu

Box svačinový s logem

75 Kč
Koupit

Hokejka malá dřevěná BTL

185 Kč
Koupit

Mikina s pruhem pánská navy

895 Kč
Koupit

Hrnek malý s logem

89 Kč
Koupit