Na pátek uvolněna poslední místa do 4. NP, také čtvrtek se blíží k vyprodání

Date of publication Author Klub

Liberec - Ve čtvrtek a v pátek čeká Tygry dvojice domácích utkání v rámci čtvrtfinálové série s Mountfieldem HK. A oba zápasy se rychle plní. Nenechte si je ujít!

KOUPIT VSTUPENKY

Páteční zápas je již v tuto chvíli téměř vyprodán. Do prodeje jsou v tuto chvíli uvolněna poslední místa do 4. patra, která si můžete zajistit také online v síti Ticketportal. Na čtvrtek pak v prodeji po uvolnění klubových blokací zbývá posledních pár stovek míst, také zde tedy rozhodně neváhejte a zajistěte si je včas. Kromě online nákupu si pak můžete vstupenky zajistit také osobně na Rotundě, která pro vás bude otevřena v mimořádné otevírací době:

Středa 22. března: 15.00 - 18.00

Čtvrtek 23. března: 12.00 do začátku utkání

Pátek 24. března: 12.00 do začátku utkání

Ceník vstupného

Vstupenky na čtvrtfinále play-off budou prodávány od 300 Kč do fanklubu do 540 Kč do ČS Klubu. Dětská vstupenka pro děti do 140 cm bude k dostání za 100 Kč do běžných kategorií a 200 Kč do ČS Klubu. Pro vozíčkáře a držitele karet ZTP/P je tradičně vstupenka za 50 Kč s možností doprovodu za 1 Kč. Jiné slevové kategorie nebudou pro play-off nabízeny.

Kam se obracet v případě potíží s nákupem

V případě jakýchkoli potíží s vaším nákupem nás prosím kontaktujte na emailové adrese vstupenky@homecreditarena.cz, kde s vámi váš problém rádi vyřešíme.

Nejnovější video

OHLASY | Filippi: Celý zápas jsme jen dotahovali. Teď se musíme připravit na předkolo