Od úterý v rámci volného prodeje otevřena také Rotunda

Date of publication Author Klub

Liberec - Stále ještě nemáte své vstupenky na čtvrteční a páteční čtvrtfinálový domácí zápas? Pokud ne, tak rozhodně neváhejte. Od úterý je můžete zakoupit také na Rotundě, která bude výjimečně otevřena.

KOUPIT VSTUPENKY

Vstupenky na čtvrteční a především páteční zápas velmi rychle mizí. Pokud si je chcete zakoupit, rozhodně tedy neváhejte. Na téměř zaplněný páteční duel bude v úterý spuštěn prodej vstupenek také do 4. patra a do prodeje budou uvolněny také některé partnerské vstupenky. Z bezpečnostních důvodů však budou tato místa prodávána pouze v rámci osobního prodeje na Rotundě.

Prodejní místo na Rotundě pak bude otevřeno v mimořádné otevírací době:

Úterý 21. března: 15.00 - 18.00

Středa 22. března: 15.00 - 18.00

Čtvrtek 23. března: 12.00 do začátku utkání

Pátek 24. března: 12.00 do začátku utkání

Ceník vstupného

Vstupenky na čtvrtfinále play-off budou prodávány od 300 Kč do fanklubu do 540 Kč do ČS Klubu. Dětská vstupenka pro děti do 140 cm bude k dostání za 100 Kč do běžných kategorií a 200 Kč do ČS Klubu. Pro vozíčkáře a držitele karet ZTP/P je tradičně vstupenka za 50 Kč s možností doprovodu za 1 Kč. Jiné slevové kategorie nebudou pro play-off nabízeny.

Kam se obracet v případě potíží s nákupem

V případě jakýchkoli potíží s vaším nákupem nás prosím kontaktujte na emailové adrese vstupenky@homecreditarena.cz, kde s vámi váš problém rádi vyřešíme.

Tygří juniorka prošla fyzickými testy PČR