Bílí Tygři Liberec

Informace o prodeji vstupenek na předkolo

Date of publication Author Klub

Liberec - V tuto chvíli je již s ohledem na situaci v tabulce, že se Bílí Tygři představí v předkole play-off, které zahájí ve středu 8. března na domácím ledě. Níže přinášíme veškeré informace o prodeji vstupenek.

KOUPIT VSTUPENKY

Start prodeje vstupenek

Prodej vstupenek na předkolo play-off odstartuje v rámci předkupního práva pro permanentkáře v neděli 5. března v 20:00, a to online v síti Ticketportal. Předkupní právo bude možné uplatnit do úterý 7. března do 12 hodin.

Následně v úterý 7. března ve 14 hodin odstartuje volný prodej dosud nevyužitých vstupenek.

Prodej na Rotundě

Rotunda v areálu Home Credit Areny bude v rámci předkupního práva otevřena pouze v pondělí 6. března, a to od 13 do 18 hodin.

V průběhu prodeje vstupenek na play-off bude nadále kladen důraz především na online prodej. Během volného prodeje pak bude možné vstupenky zakoupit také v kompletní prodejní síti Ticketportal, Rotunda bude znovu otevřena až ve středu před prvním domácím utkáním předkola, a to dvě hodiny před začátkem zápasu.

Předkupní právo

V rámci předkupního práva si pro předkolo budou moci majitelé permanentních vstupenek zajistit svá sedadla a dokoupit až 3 další vstupenky. Dokup budou moci ve stejném režimu uplatnit také majitelé klubových karet, kteří mají v ceně své karty také všechny zápasy play-off. Nákup v rámci předkupního práva budou moci provést také majitelé VIP karet, rezervačních karet či členských karet Tělovýchovné jednoty.

Návod na využití předkupního práva pro permanentkáře - ZDE

Návod na dokup pro majitele klubových karet, VIP karet a členských karet TJ - ZDE

Ceník vstupného

Vstupenky na předkolo play-off budou prodávány od 270 Kč do fanklubu do 480 Kč do ČS Klubu. Dětská vstupenka pro děti do 140 cm bude k dostání za 50 Kč do běžných kategorií a 100 Kč do ČS Klubu. Pro vozíčkáře a držitele karet ZTP/P je tradičně vstupenka za 50 Kč s možností doprovodu za 1 Kč. Jiné slevové kategorie nebudou pro play-off nabízeny.

Kam se obracet v případě potíží s nákupem

V případě jakýchkoli potíží s vaším nákupem nás prosím kontaktujte na emailové adrese vstupenky@homecreditarena.cz, kde s vámi váš problém rádi vyřešíme.

Pro sdílení musíte povolit cookies sociálních sítí. Detaily a nastavení

Sdílet

Nejnovější video

NAD(H)LED | Tomáš Krupka: Rituály nemám. Klukům se za to směju, ale rozumím, že jim to pomáhá

Nejnovější články

Chvíli jsem tomu nemohl uvěřit, říká čerstvý extraligový střelec Jaromír Pérez

Tygrům se nepovedla první třetina. Poté už v Litvínově dotahovali marně

V neděli na Drakiádu na Ještěd

Z našeho fanshopu

Brýle sluneční tmavě modré

70 Kč
Koupit

Šňůrka na krk s hráči nová

70 Kč
Koupit

Rohožka sezona 23/24

690 Kč
Koupit

Peněženka modrá s jednobarevným logem

195 Kč
Koupit