Bílí Tygři Liberec

Vychutnejte si valentýnský večer na ledě Home Credit Areny

Date of publication Author Partnerské sdělení

Liberec - Fanoušci, nezapomeňte! Valentýn je za dveřmi. Stále nevíte, čím svou drahou polovičku překvapit? Vyrazte společně na Valentýnské bruslení přímo na ledě Home Credit Areny!

Těšit se můžete na unikátní příležitost poznat domácí stánek Bílých Tygrů z úplně nové perspektivy. Zabruslete si na ledové ploše, na níž běžně válí hvězdy jako Frolík, Birner nebo Kváča! Nachystán pro vás bude také unikátní ledový bar, kde si budete moci vychutnat skleničku lahodného prosecca či některý z nealko nápojů.

Během bruslení na ledě je potřeba se také zahřát. Proto bude pro všechny nachystán horký punč ZDARMA. Stačí sledovat profil Home Credit Areny na Facebooku či Instagramu, prokázat se hostesce a punč je váš. Pro prvních 30 příchozích pánů máme pro změnu připravenou květinu od společnosti Kytky od Pepy, radost tak své partnerce můžete udělat hned dvojnásobnou.

A to stále není vše. Těšit se můžete také na zajímavé soutěže, díky nimž budete moci vyhrát ceny od našich partnerů, jako jsou romantická snídaně v DOK Liberec, filmové rande v multikině Cinestar a mnoho dalších parádních odměn!

Vstupenky na Valentýnské bruslení v Home Credit Areně si můžete zajistit online v síti Ticketportal za cenu 250 Kč za osobu. Rozhodně s nákupem neváhejte, k dispozici je pouze 100 vstupenek!

Užijte si netradiční Valentýn v Home Credit Areně! Těšíme se na vás!


Pro sdílení musíte povolit cookies sociálních sítí. Detaily a nastavení

Sdílet

Nejnovější video

DESÍTKA ×2 | Ve kterém roce hráli Tygři play-off?

Nejnovější články

Souboj šelem pokračuje! Za stavu 1:1 se čtvrtfinálová série přesouvá pod Ještěd

Momenty z historie: Zády do hry

Na pátek uvolněna poslední místa do 4. NP, také čtvrtek se blíží k vyprodání

Z našeho fanshopu

Čelenka PO 2023

245 Kč
Koupit

Ručníček 30x50 bílý

75 Kč
Koupit

Hrnek PO 2023

165 Kč
Koupit

Puk PO 2023 originál

110 Kč
Koupit