Bílí Tygři Liberec

Chcete originální dres s vlastním jménem před Vánoci? Šanci máte již pouze dnes

Date of publication Author Fanshop

Liberec - Plánujete někomu ze svých blízkých nadělit pod stromeček originální dres Bílých Tygrů? Pak neváhejte, doručení před Vánoci garantujeme pouze pro objednávky do 28. listopadu! Repliky s vlastním jménem a číslem je pak možné objednávat do 5. prosince.

S ohledem na dobu výroby a vytížení kapacit před blížícími se Vánoci je potřeba objednávat dresy na přání s dostatečným předstihem. A to jak pro originální dres s vyšitým logem, tak také pro tradiční repliku, na níž je logo Bílých Tygrů pouze natištěno.

Ať už se rozhodnete pro první či druhou variantu, neváhejte. Pro originální dresy s výšivkou garantujeme dodání do Vánoc pro objednávky vytvořené nejpozději 28. listopadu! V případě repliky dresu je pak možné objednávku vlastního dresu uskutečnit až do pondělí 5. prosince. Poté již bude možné objednat dres s vlastním číslem a jménem pouze s možností dodání až po vánočních svátcích.

Tygří dres si samozřejmě budete moci zajistit i těsně před Vánoci, vybrat si však již budete muset ze skladových kusů s předtištěným číslem a jménem jednoho z hráčů.

Radost svým nejbližším však určitě neuděláte pouze dresem. Kompletní vánoční tipy naleznete v kamenné prodejně tygřího fanshopu v areálu Home Credit Areny, která je otevřena v tradiční otevírací době každý všední den od 9 do 18 hodin s polední přestávkou mezi 12 a 13 hodinami.

Pokud preferujete nákup z pohodlí vašeho domova, pak určitě využijte e-shopu, v němž naleznete kompletní nabídku tygřího merche. Vybrat si můžete ze široké palety možností dopravy - kromě osobního vyzvednutí si můžete zvolit například Českou poštu, kurýrní službu DPD či Zásilkovnu. Při nákupu nad 1 000 Kč navíc máte vybrané formy dopravy zcela ZDARMA!

PŘEJÍT DO TYGŘÍHO E-SHOPU

Pro sdílení musíte povolit cookies sociálních sítí. Detaily a nastavení

Sdílet

Nejnovější video

SESTŘIH | Škoda Plzeň - Bílí Tygři 2:4

Nejnovější články

Lednové momenty: Nezastavitelný Flynn i obrat na Spartě

Vychutnejte si valentýnský večer na ledě Home Credit Areny

Bojuj v tygřím dresu ve hře Generali Šťastný puk!

Z našeho fanshopu

Přívěšek stříbrný s logem

45 Kč
Koupit

Bunda modrá vycházková BTL

1815 Kč
Koupit

Kartičky ELH 2022/23 1.serie

49 Kč
Koupit

Kulich šedý s výšivkou BTL

315 Kč
Koupit