Bílí Tygři Liberec

Sezona je v plném proudu. Zajistěte si vstupenky na nejbližší zápasy!

Date of publication Author Klub

Liberec - Extraligová sezona se rozjela naplno. Už v neděli čeká Bílé Tygry další domácí zápas, tentokrát s Kometou Brno. Následně ve čtvrtek přivítají Škodu Plzeň. Nenechte si tyto zápasy ujít a zajistěte si vstupenky včas!

Stejně jako v minulých sezonách si letos můžete zajistit vstupenky na všechna domácí utkání základní části extraligy. V prodeji tak jsou i mnohá velmi atraktivní utkání, ať už jde o vánoční termíny či poslední domácí zápas základní části. Na ty všechny si již nyní můžete zajistit ta nejlepší místa v Home Credit Areně.

Vůbec nejbližší souboj čeká naše hráče už tuto neděli 25. září od 16:00, kdy na domácí led Bílých Tygrů zavítá prestižní soupeř v podobě Komety Brno. Hned v následujícím týdnu pak netradičně ve čtvrtek 29. září od 18 hodin vyzvou Tygři západočeskou Plzeň. Zajistěte si své místo včas a využijte široký výběr z mnoha sektorů či kategorií.

Koupit si vstupenky včas se navíc vyplatí. Stejně jako v minulých sezonách bude klub pro prodej aplikovat tzv. plovoucí ticketing, což znamená, že se cena vstupenek může zvedat v závislosti na mnoha faktorech. Mezi ně patří soupeř, ale také den v týdnu či fakt, zda jde o televizní utkání. Všechny zápasy jsou aktuálně nabízeny za základní cenovou hladinu, vstupenky si tak můžete v tuto chvíli zajistit za tu nejvýhodnější cenu.

Jednorázové vstupenky si můžete zajistit online či v některém z prodejních míst sítě Ticketportal. Před extraligovými utkáními bude otevřen také fyzický prodej na Rotundě, a to vždy 2 hodiny před začátkem utkání. V neděli tak bude Rotunda otevřena od 14 hodin a budete si zde kromě vstupenek na zápas s Kometou moci zakoupit také permanentky či lístky na další zápasy sezony 2022/23.

Nenechte si nejbližší zápasy Bílých Tygrů utéct! Zajistěte si vstupenky za ty nejvýhodnější ceny.

KOUPIT VSTUPENKY

Pro sdílení musíte povolit cookies sociálních sítí. Detaily a nastavení

Sdílet

Nejnovější video

NAD(H)LED | Tomáš Krupka: Rituály nemám. Klukům se za to směju, ale rozumím, že jim to pomáhá

Nejnovější články

Chvíli jsem tomu nemohl uvěřit, říká čerstvý extraligový střelec Jaromír Pérez

Tygrům se nepovedla první třetina. Poté už v Litvínově dotahovali marně

V neděli na Drakiádu na Ještěd

Z našeho fanshopu

Kšiltovka funkční neon zelená

350 Kč
Koupit

Klobouk s logem 23/24

395 Kč
Koupit

Hokejka malá dřevěná BTL

185 Kč
Koupit

Kšiltovka funkční tmavě modrá

350 Kč
Koupit