Sledujte zápas Bílých Tygrů v Boleslavi živě pomocí streamu

Date of publication Author Klub

Liberec - V úterý 16. srpna od 17 hodin nastoupí Bílí Tygři k druhému přípravnému utkání na ledě Mladé Boleslavi. Zápas můžete sledovat pomocí živého streamu.

Pro Tygry půjde o druhé přípravné utkání, v tom prvním nestačili minulý čtvrtek v Home Credit Areně na karlovarskou Energii. Neúspěšně zahájili sezonu také Mladoboleslavští, kteří se představili na domácím ledě proti prvoligové Slavii Praha a podlehli jí těsným způsobem 2:3. Oba celky tak budou v úterý bojovat o své první vítězství v novém ročníku.

Podaří se Tygrům v derby Bruslaře porazit? Utkání můžete sledovat od 17 hodin pomocí živého streamu, který naleznete vložený v okně níže v tomto článku. Podpořte Tygry na dálku a pomozte jim k výhře!

Tygří juniorka prošla fyzickými testy PČR