Bílí Tygři Liberec

Tygří výbava pro nejmenší!

Date of publication Author Fanshop

Liberec - Máte doma malého Tygříka? Nezapomeňte, že už od kolébky z něj můžete vychovávat pravého Bílého Tygra. Vyberte si z kolekce v našem fanshopu a e-shopu.

Tygří srdce můžete ukázat v jakémkoliv věku. Ukázat, komu fandí, mohou i ti nejmladší Tygříci! Právě pro ně najdete ve fanshopu a e-shopu kolekce dětských body či overallů. A nechybí ani stylový bryndák. Dětský set pak doplní plyšový tygřík či ponožtičky.

Vyberou si u nás ovšem také odrostlejší Tygři. Ve fanshopu naleznete také dresy, šály či veškerou další "povinnou výbavu" každého správného fanouška. Pokud si tedy chcete ukrátit čekání na novou sezonu, vyrazte k nám do kamenné prodejny. Naleznete ji v areálu Sport Parku Liberec naproti předprodeji vstupenek na Rotundě. Otevřena je každý všední den od 9 do 18 hodin s polední pauzou od 12 do 13 hodin. Otevřeno je též v průběhu každé akce konané v Home Credit Areně.

Pokud preferujete nákup z pohodlí vašeho domova, můžete využít e-shopu, v němž naleznete kompletní nabídku tygřího merche. Vybrat si můžete ze široké palety možností dopravy - kromě osobního vyzvednutí si můžete zvolit například Českou poštu, kurýrní službu DPD či Zásilkovnu. Při nákupu nad 1 000 Kč navíc máte vybrané formy dopravy zcela ZDARMA! Který z našich produktů si vyberete?

PŘEJÍT DO TYGŘÍHO E-SHOPU

Pro sdílení musíte povolit cookies sociálních sítí. Detaily a nastavení

Sdílet

Nejnovější video

NAD(H)LED | Jakub Ševčík: I přes handicap žiju aktivně. Skákal jsem padákem a stoupal na Mont Blanc

Nejnovější články

Chci se pořád zlepšovat, říká po podpisu smlouvy v A-týmu brankář Král

Nad(h)led #22: Netradiční příběh fanouška Jakuba Ševčíka

Pro hlavní tým udělám maximum, hlásí sedmnáctiletý bek Dvořák

Z našeho fanshopu

Kšiltovka modrá s logem a drápem

450 Kč
Koupit

Poukaz dárkový 500 Kč

500 Kč
Koupit

Body bílé s kr.rukávem a modrým logem

285 Kč
Koupit

Kšiltovka šedá s černou síťkou

450 Kč
Koupit