Kvůli epidemiologické situaci se odkládá utkání s Českými Budějovicemi

Date of publication Author Klub

Liberec - Vzhledem k aktuálnímu vývoji epidemiologické situace se Bílí Tygři dohodli na odložení pátečního domácího utkání s Českými Budějovicemi. Posunut bude i nedělní souboj ve Vítkovicích kvůli karanténním opatřením v týmu soupeře.

Na úvod roku 2022 se pandemie koronaviru opět výrazně promítla do tuzemského sportu, hokeje nevyjímaje. Počet týmů v karanténě napříč soutěžemi stoupá, což má neblahý vliv také na poslední fázi základní části Tipsport extraligy. Bílí Tygři už dříve museli odložit domácí zápas s Třincem kvůli výskytu onemocnění COVID-19 v týmu soupeře.

Vzhledem k aktuálnímu vývoji epidemiologické situace se Tygři dohodli s Českými Budějovicemi na odložení pátečního utkání, které se mělo odehrát v 18 hodin v Home Credit Areně. Duel se nově uskuteční v neděli 30. 1. od 16:00. Kromě toho bude odloženo také nedělní utkání s Vítkovicemi kvůli karanténním opatřením v týmu soupeře. O novém termínu oba kluby jednají.

Nejnovější video

Test nových mantinelů 👊😵‍💫 #BTL #shorts