Zapojte se do průzkumu Champions Hockey League a vyhrajte skvělé ceny!

Date of publication Author Klub

Liberec - Chcete se podílet na vývoji hokejové Ligy mistrů a pomoci ji co nejvíce se přibližovat fanouškům? Nyní máte příležitost. Stačí vyplnit dotazník, za což můžete při troše štěstí vyhrát jednu z opravdu zajímavých cen.

Cílem dotazníku je pomoci porozumět potřebám fanoušků a jejich očekáváním od utkání a doprovodného programu hokejové Ligy mistrů, získaná data však poslouží také ke zlepšování služeb na utkáních domácích soutěží jednotlivých účastníků Champions Hockey League.

Dotazník probíhá ve spolupráci s řadou dalších evropských hokejových klubů a soutěží, aby pomohl rozšířit zkušenosti za hranice a umožnil jednotlivým organizacím vzájemně se s ostatními dělit o informace. Pro české fanoušky je připraven kompletně v češtině.

Zasláním kontaktní e-mailové adresy na konci dotazníku se zároveň zařadíte do slosování o jednu z velmi zajímavých cen, mezi něž patří:

• Výlet na finále CHL pro 2 osoby včetně letenek, ubytování a VIP vstupenek
  • Setkání s hráčem z vašeho oblíbeného týmu
  • Hodinky Tissot PRC 200 Ice Hockey Special Edition
  • Vyplňte krátký dotazník a pomozte hokejové Lize mistrů v jejím rozvoji směrem k fanouškům! Dotazník naleznete ZDE.

Skrumáž Tygrů u Justina Peterse před začátkem utkání

Nejnovější video