Otevírací doba Rotundy v úterý 12. listopadu a ve středu 13. listopadu omezena

Date of publication Author Klub

Liberec - Fanoušci Bílých Tygrů si mohou vstupenky na domácí zápasy zajistit na tradičním předprodejním místě na Rotundě v areálu Home Credit Areny. Pozor, od úterý 12. listopadu do středy 13. listopadu bude Rotunda otevřena v omezené otevírací době!

Předprodej vstupenek na Rotundě je obvykle otevřen od pondělí do pátku od 9 do 18 hodin s polední pauzou od 12 do 13 hodin. Výjimkou je úterý, kdy je otevřeno pouze v odpoledních hodinách. V příštím týdnu se však provozu Rotundy dotknou mírné změny.

V úterý 12. listopadu bude Rotunda z technických důvodů po celý den zavřena. Ve středu 13. listopadu pak bude otevřeno až od 13 hodin. Ve zbytku týdne již bude provozní doba pokladny obvyklá.

Upravená doba Rotundy v příštím týdnu

Pondělí 11. listopadu: 9:00-12:00, 13:00-18:00
Úterý 12. listopadu: ZAVŘENO
Středa 13. listopadu: 13:00-18:00
Čtvrtek 14. listopadu: 9:00-12:00, 13:00-18:00
Pátek 15. listopadu: 9:00-12:00, 13:00-18:00.

Kromě prodejního místa na Rotundě si můžete vstupenky na zápasy Bílých Tygrů zajistit také v prodejní síti Ticketmaster. Nejpohodlnějším způsobem, jak si najít cestu na zápasy Bílých Tygrů, je pak nákup online, tedy z pohodlí vašeho domova.

Zajistit si zároveň můžete také vstupenky na všechny domácí zápasy základní části. Tuto letošní novinku si Bílí Tygři pro fanoušky připravili na základě opakovaných dotazů na možnost nákupu s dostatečným předstihem. V praxi to znamená, že si už nyní můžete zakoupit vstupenky například na lednové či únorové souboje.

Nenechte si ujít žádný z domácích zápasů Bílých Tygrů!

Nejnovější video

NAD(H)LED | Jakub Ševčík: I přes handicap žiju aktivně. Skákal jsem padákem a stoupal na Mont Blanc