Bílí Tygři Liberec

Novinka pro permanentkáře: Nevyhovuje vám vaše místo? Změňte si ho!

Date of publication Author Redakce

Liberec - Chcete si koupit permanentní vstupenku, ale nejste si jistí, zda si dokážete z mapy vybrat správné místo? Bojíte se, že vám vaše sedadlo nebude z nějakého důvodu vyhovovat? Nově si můžete své místo během sezony změnit!

Při včasném nákupu permanentní vstupenky na novou sezonu se může stát, že vám v září vaše volba místa nevyhovuje. Nejste spokojeni s výhledem na ledovou plochu, umístěním sedadla nebo se zkrátka chcete přesunout ke skupině přátel, kteří si koupili permanentku nedaleko od vás. To už nyní nemusí být problém.

Bílí Tygři totiž v nadcházející sezoně představují novinku, a to možnost v průběhu ročníku změnit své sedadlo. Průběh této změny je navíc jednoduchý a nezabere ani příliš času.

Jak změnit své sedadlo?

Pro změnu místa své permanentní vstupenky stačí vyrazit na Rotundu u Home Credit Areny, kde vám obsluha s celým procesem pomůže. Budete si moci zvolit nové sedadlo, které dosud není obsazeno permanentkou či jednorázovou vstupenkou na některý ze zápasů.

Zvolené místo musí náležet do stejné kategorie, v níž se nacházelo vaše předcházející sedadlo. Kategorii vstupenky již nelze při výměně změnit. Při změně místa je nutné předložit svou stávající permanentku, která bude následně zneplatněna a místo ní bude vytištěna nová karta.

Výměna sedadla je zpoplatněna částkou 100 Kč za tisk čipové permanentní karty na nové místo.

Věříme, že tato novinka pomůže vylepšit fanouškům jejich komfort na utkáních Bílých Tygrů. V případě dotazů nás kontaktujte na adrese vstupenky@hcbilitygri.cz.

Pro sdílení musíte povolit cookies sociálních sítí. Detaily a nastavení

Sdílet

Nejnovější video

Adam Musil: Chci hrát svůj hokej a být prospěšný pro tým

Nejnovější články

Navrátilec Adam Musil: Cítím se tu jako doma. Chci být hlavně prospěšný týmu

Prodej permic je v plném proudu. Získejte s ní parádní výhody!

Michal Ivan poprvé skóroval na mistrovství světa!

Z našeho fanshopu

Kšiltovka s velkým logem bílomodrá

550 Kč
Koupit

Kartičky ELH 2023/24 2.série

65 Kč
Koupit

Hrnek malý s logem

89 Kč
Koupit

Vlajka na auto velká bílá

160 Kč
Koupit