Bílí Tygři Liberec

Aukce originálních vicemistrovských dresů vynesla více než 100 tisíc korun!

Date of publication Author Redakce

Liberec - Do nedělních 17 hodin jste měli šanci získat unikátní připomínku vicemistrovské sezony 2018/19. Kompletní sada 34 modrých dresů, v nichž Bílí Tygři nastupovali ve venkovních utkáních, zamířila do tradiční posezónní dražby, která vynesla více než 100 tisíc korun!

O jednotlivé dresy ve velmi neobvyklých barvách se mezi fanoušky uskutečnila tuhá bitva. Výsledná částka se nakonec zastavila na 108 199 Kč.

Absolutně nejvýše se vyšplhala částka za dres se jmenovkou libereckého odchovance Ladislava Šmída. Ten byl vydražen za skvělých 8 000 Kč. Zajímavostí je, že o tento dres se bojovalo až do času 17:31, tedy ještě půl hodiny po oficiálním konci aukce (po novém příhozu mohl dosavadní vedoucí kupující vždy během pěti minut zareagovat a znovu přihodit).

Druhým v pořadí byl trikot Martina Ševce, kde nejvyšší příhoz znamenal částku 6 000 Kč. Pomyslné medailové pozice nejdražších trikotů uzavírá dres Michala Birnera, který si výherce pojistil příhozem ve výši 5 800 Kč. Hranice pěti tisíc korun dosáhly také trikoty Romana Willa a Lubora Hudáčka.

Skvělou zprávou je, že zájem byl o každý z 34 dresů, včetně trikotů bez jmenovky. Majitele našly i trikoty benjamínků Adama Najmana, Michala Teplého nebo Ondřeje Chrtka, stejně jako dres, který před svým odchodem do KHL oblékal Michal Bulíř.

Celý výtěžek aukce poputuje na konto mládežnické Tělovýchovné jednoty Bílí Tygři Liberec.

Všem fanouškům děkujeme za účast a vítězům dražby gratulujeme. O možnostech převzetí či zaslání dresů budou dražitelé informováni prostřednictvím e-mailu v průběhu následujícího týdne. 


Pro sdílení musíte povolit cookies sociálních sítí. Detaily a nastavení

Sdílet

Nejnovější video

NAD(H)LED | Tomáš Krupka: Rituály nemám. Klukům se za to směju, ale rozumím, že jim to pomáhá

Nejnovější články

Chvíli jsem tomu nemohl uvěřit, říká čerstvý extraligový střelec Jaromír Pérez

Tygrům se nepovedla první třetina. Poté už v Litvínově dotahovali marně

V neděli na Drakiádu na Ještěd

Z našeho fanshopu

Box svačinový s logem

75 Kč
Koupit

triko poškrábané logo pánské černé

310 Kč
Koupit

Triko pánské Birner

495 Kč
Koupit

Klobouk s logem 23/24

395 Kč
Koupit