Tygr utkání se Zlínem: Martin Bakoš zvítězil z obrovským náskokem

Date of publication Author Dominik Jakubec

Liberec – V duelu se Zlínem se sice celý tým prezentoval parádním výkonem, zápas však měl jasného hrdinu. Hokejová paráda v podání Martina Bakoše zároveň přinesla tomuto mladému útočníkovi titul Tygr utkání.

O vítězi tentokrát ve vašem hlasování vůbec nebylo pochyb. Martin Bakoš triumfoval s letos zatím nejjasnějším náskokem, sám posbíral více než 85 % vašich hlasů. A není se čemu divit, jeho gól na 3:0 bude jistě i na konci sezony patřit mezi nejkrásnější extraligové branky roku.

Pouze jeden další hráč dokázal získat více než jeden hlas, a to střelec úvodního gólu zápasu, Jakub Valský. Po jednom hlasu pak získali ještě Vít Jonák, Dominik Lakatoš, Jan Ordoš, Martin Ševc, Radim Šimek a Petr Vampola.

Výsledek tohoto hlasování opět trochu zamíchal karty v pomyslném souboji o titul Tygra roku. V něm i nadále vévodí Jakub Valský, který byl nejlepším hráčem utkání zvolen celkem třikrát, Martin Bakoš však zvítězil po druhé a svého spoluhráče tak stíhá.Po jednom triumfu pak mají ještě Ján Lašák, Petr Vampola, Michal Bulíř, Michal Řepík a Lukáš Krenželok.

O to zajímavější bude nyní čekat, jak bude vypadat pořadí po dalším domácím utkání, které náš tým sehraje už v neděli proti Karlovým Varům. Bude to navíc poslední zápas v Home Credit Areně v rámci první poloviny soutěže.

Martin Bakoš po triumfální trefě

Slavná trojice aneb selská jízda