Připravte se na play-off! Volný prodej vstupenek na čtvrtfinále začíná 4. března!

Date of publication Author Martin Kadlec

I když náš čtvrtfinálový soupeř teprve vzejde z bojů předkola play-off, již s předstihem zahájíme předprodej vstupenek na první dvě domácí čtvrtfinále. Od úterý 1. března do čtvrtka 3. března mohou všichni majitelé permanentních vstupenek využít svého předkupního práva na svá místa. V pátek 4. března pak bude zahájen volný prodej vstupenek na první dva duely čtvrtfinále.

Systém vstupenek na play-off
Majitelé klubových sedaček mají zápasy čtvrtfinále v ceně své celosezónní karty a jejich místa jim budou k dispozici. Majitelé permanentek ze základní části sezóny 2015/2016 pak mají předkupní právo na vstupenky na první dva domácí zápasy čtvrtfinále. Tohoto práva mohou využít od úterý 1. 3. do čtvrtka 3. 3. Lístky budou vydávány pouze po předložení permanentní vstupenky. Každý majitel permanentky si kromě vstupenky na své sedadlo ze základní části může zakoupit i vstupné na jiná místa. Maximální počet je však omezen na 4 vstupenky na jednu permanentku.
V pátek 4. března v 6:00 bude zahájen volný prodej všech neobsazených míst v Home Credit Areně, tedy včetně těch sedadel, která byla v základní části obsazena permanentkou. I pro volný prodej bude platit omezení maximálního počtu prodaných vstupenek na jednoho nakupujícího. Stejně jako v základní části jsou i v play-off připraveny takzvané „plovoucí ceny“ vstupenek. To znamená, že v předprodeji je vstupné levnější, nežli v den zápasu.

Ceny a slevy
Na čtvrtfinále se ceny vstupenek pohybují od 150 Kč ve 4 N.P. do 270 Kč v 1. kategorii. V den zápasu si zájemce o lístky připlatí ve všech kategoriích 20 Kč. I do v play-off budou Bílí Tygři podporovat hokej jako rodinnou záležitost a proto znovu přichystali zlevněné vstupné pro děti do 140 cm. Na čtvrtfinálové zápasy bude dětská vstupenka stát v předprodeji pouze 100 Kč. Slevy pro studenty, důchodce a držitele karty ZTP nebudou v letošním play-off dále nabízeny. Držitelé karty ZTP+P nakoupí zlevněné vstupné za 50 Kč.

Online

Vstupenky na play-off nebudou ani v omezené míře nabízeny online prostřednictvím sítě TicketPro či klubového webu. Veškerý nákup bude možné uskutečnit pouze na Rotundě Home Credit Areny v areálu Sport Parku. Otevírací doba bude v případě potřeby upravena. V den zahájení volného prodeje (4. 3.) bude otevřeno už od 6:00. Počítá se rovněž s rozšířenou prodejní dobou o víkendech.

Slavná trojice aneb selská jízda