Nejdřív na Tygry, pak zdarma na Duklu!

Date of publication Author Redakce

Liberec - V pondělí večer si můžete užít hned dvojnásobný sportovní zážitek! Se vstupenkou na utkání Bílých Tygrů proti Mountfieldu HK totiž získáte také vstup zdarma na čtvrtfinále play-off volejbalové extraligy mezi Duklou Liberec a VK Ostrava!

Mistři volejbalové extraligy z let 2015 a 2016 v loňském ročníku vypadli v semifinále. Po druhém místu v základní části, kdy pouze o bod nestačili na obhájce titulu z Českých Budějovic, nyní chce Dukla opět do finále. Jako první překážku jí předkolo určilo tým VK Ostrava.

Klub z moravskoslezské metropole absolvoval po sedmé pozici v základní části předkolo play-off, v němž změřil síly se Zlínem. Série dospěla do třetího, tedy rozhodujícího utkání. Duel se lámal ve třetím setu, kdy sice Zlín vedl už 24:20, přesto Ostravané otočili a nakonec dokráčeli k vítězství a postupu.

Podaří se Dukle rozjetý ostravský celek ve čtvrtfinále zastavit? Zápas začíná 20:00, přijďte liberecké volejbalisty ve vyřazovacích bojích podpořit!

Slavná trojice aneb selská jízda