Junioři Bílých Tygrů odehrají zápas DHL extraligy vyjímečně v Jičíně

Date of publication Author Martin Kadlec

V sobotu 24.1.2015 se juniorská extraliga opět na jedno utkání "přestěhuje" na zimní stadion v Jičíně. Juniorka Bílých Tygrů tu v 17:15 přivítá v atraktivním duelu celek z Pardubic. Kromě zápasu DHL extraligy juniorů bude připravena celá řada dalších doprovodných akcí.

Mladí Bílí Tygři už v Jičíně odehráli jeden ze svých domácích zápasů před dvěma lety, tehdy hostili celek pražské Slavie. V zápase se tehdy představili zajímavý hráči. Na straně Pražanů hrál například Dmitrij Jaškin, který dnes obléká barvy St. Louis Blues, a za Bílé Tygry tehdy váleli třeba, obránci Radim Šimek, Jiří Říha či útočník Adam Dlouhý, kteří už si připsali hezkou řádku startů v seniorské extralize. Zajímavá jména blízké hokejové budoucnosti se v Jičíně jistě představí i letos. Vždyť na soupisce juniorského týmu Liberce i Pardubic najdeme jména, která už se objevila i v nejvyšší české seniorské soutěži či na letošním a loňském juniorském světovém šampionátu.

"Věříme, že mladé hokejisty přivítá opět zcela zaplněný zimní stadion a že jičínští fanoušci tuto aktivitu ocení a vytvoří mladým hokejistům vynikající atmosféru", doufá trenér liberecké juniorky a zároveň iniciátor celé akce Petr Haken.

Samotnému utkání bude od 15:30 předcházet zápas jičínské přípravky proti stejně starým libereckým Tygrům.

Doprovodný program bude pestrý. Diváci se můžou těšit na autogramiádu vybraných hráčů A týmu Tygrů, prohlídku nového tygřího autobusu, soutěže o lístky na extraligu a spoustu dalšího.

Předběžný harmonogram akce:
15:30 - Dvojzápas Přípravky 2005, 2006 - HC Jičín vs. Bílí Tygři Liberec
16:15 - 17:15 - soutěže, autogramiáda, úprava ledu a rozbruslení
17:15 - Bílí Tygři Liberec - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice

Slavná trojice aneb selská jízda