Hokej, slevy, výhody, pivo zdarma a nová BONUS KARTA. To vše přináší permanentka na sezónu 2014/2015

Date of publication Author Martin Kadlec

Už jen dva dny nás dělí od startu nového extraligového ročníku, a proto všem majitelům permanentních vstupenek přehledně shrneme, co nová permanentka umí. Ta je totiž znovu nabita mnohými výhodami a její rubová strana majitele navíc začleňuje do nového programu "BONUS KARTA".

Permanentka plná tradičních i novinkových bonusů:

Permanentní vstupenky zajišťují vlastníkům už známé a tradiční bonusy, ať už to jsou volné vstupy na zápasy v přípravě a v Lize Mistrů, věcný dárek z fanshopu nebo předkupní právo na stejné místo pro play-off či na následující sezónu. Jsou tu ale také významné novinky! Majitelé permanentek a klubovek mají v den utkání od otevření areny až po úvodní buly zápasu levnější pivo a nealko (fanta, cola, sprite, cappy 100% džus). V případě, že Tygři doma prohrají, máte v následujícím utkání nárok na jedno pivo nebo nealko nápoj zdarma.
Další novinkou je jednorázový bonus, který si každý permanentkář vyzvedne na infopultu areny v podobě Voucheru. Na každém utkání bude jiná akce a můžete se tak těšit na širokou škálu výhod. Bonusy na první dvě utkání už známe:

• pátek 12.září Bílí Tygři Liberec - HC Kometa Brno: 1+1 vstupenka BOBOVÁ DRÁHA Janov nad Nisou

• úterý 16.září Bílí Tygři Liberec - HC Mountfield HK: 1+1 vstupenka IQlandia Liberec

• <Akce

Výhody pro vlastníky permanentních vstupenek:

- 26 vstupů na domácí zápasy základní části Tipsport extraligy ledního hokeje
    - vstup zdarma na hokejová utkání základní skupiny Ligy Mistrů
    - bonus na každém utkání (zveřejněn na webu Bílých Tygrů před vybraným utkáním)
    - dárek v podobě trička k vyzvednutí ve fanshopu Bílých Tygrů na základě předložení permanentky do 31. 12. 2014
    - nápoj za zvýhodněnou cenu 28 Kč (pivo, fanta, cola, sprite, cappy 100% džus) od doby otevření haly po oficiální čas začátku utkání1 2
    - po prohraném domácím utkání nápoj zdarma (0,3l piva nebo 0,5l Bonaqua – výdej na následujícím domácím utkání po předložení permanentky na stáních s občerstvením v Tipsport areně)5
    - předkupní právo na místo v play-off České pojišťovny

BONUS KARTA = velké množství výhod

1. 9. 2014 začal fungovat výjimečný program BONUS KARTY, jejíž vizuál najdete na rubové straně permanenentky, klubové permanentky i VIP karty. V rámci tohoto programu máte možnost uplatnit slevu při vstupu na venkovní i krytá sportoviště ve Sport Parku Liberec a zároveň i v dalších sportovních, kulturních, relaxačních a turisticky atraktivních místech v Liberci a jeho okolí. Některé z těchto výhod budou jednorázově, jiné budou v platnosti během celé hokejové sezóny.

Více se dozvíte v následující odkazu.

bonus

Slavná trojice aneb selská jízda