Podmínky pro vstup na utkání

Vstup do Home Credit Areny

U vstupu do Home Credit Areny bude nutné se dle aktuálně platných vládních opatření prokázat jedním z následujících - negativní PCR test ne starší než 7 dní, negativní antigenní test ne starší než 72 hodin, doklad o uplynutí minimálně 14 dní od 2. dávky očkování (1. v případě jednodávkové vakcíny) či doklad o prodělání onemocnění COVID-19 v posledních 6 měsících.

V září startuje školní docházka, s níž se minimálně v úvodu školního roku pojí také pravidelné testování dětí. A právě tento test ze školy lze nově využít k prokázání se také u vstupu do Home Credit Areny. Děti testované ve škole se mohou spolu se vstupenkou prokázat potvrzením ze školy či čestným prohlášením zákonného zástupce. Test je platný 72 hodin.

Žádným z těchto dokladů se nemusejí prokazovat pouze děti do 6 let. Potvrzení bude kontrolováno při vstupu do Home Credit Areny.

Osoby, které nepředloží ani jeden z výše zmíněných dokladů, si budou moci zakoupit a provést samotest, na základě nějž budou do Home Credit Areny vpuštěny. Cena samotestu je stanovena na 100 Kč.

Ochrana dýchacích cest

Vzhledem k aktuálně platným vládním opatřením je ve všech vnitřních prostorách nutné po celou dobu akce nosit řádně nasazený respirátor, a to pouze s výjimkou doby konzumace. Z důvodu možných kontrol ze strany Krajské hygienické stanice a hrozících vysokých pokut prosíme všechny fanoušky o dodržování tohoto opatření.

Zákaz opouštění Home Credit Areny v průběhu akce

Vzhledem k aktuálním opatřením nebude fanouškům umožněno v průběhu celého utkání opouštět Home Credit Arenu a opět se do ní vracet. Všem fanouškům se tímto omlouváme za vzniklá omezení.

Pro kuřáky bude během utkání vyhrazen vymezený prostor u vstupu A0, který bude možné využít bez nutnosti načíst si kartu při opuštění arény a následném návratu.

Sektor na stání

Vzhledem k současným omezením týkajícím se míst na stání bude na čtvrtečním utkání vrchní část sektoru 118 osazena sedadly. Daný sektor díky tomu bude běžně přístupný všem majitelům permanentních či jednorázových vstupenek na tato místa.

S ohledem na úpravu opatření od 1. září bude již na dalších utkáních běžně v provozu sektor na stání.

Prodej občerstvení a fanshop

Jak stánky s občerstvením, tak fanshop budou během utkání v plném provozu. K občerstvení budete moci využít stánky u hlavního vstupu, u sektoru 118 a v ČS Klubu. Fanshop bude po otevření Home Credit Areny přístupný tradičně pouze zevnitř haly.

Všem fanouškům děkujeme za respektování aktuálně platných opatření. Věříme, že si společně konečně opět užijeme plnohodnotnou hokejovou sezonu. Těšíme se na viděnou v Home Credit Areně!