Podmínky pro vstup na utkání

Vstup do Home Credit Areny

Po výraznou část sezony nemohlo na zápasy Bílých Tygrů dorazit více než 1 000 fanoušků. K tomu bylo nutné dokládat u vstupu do Home Credit Areny bezinfekčnost v podobě potvrzení o očkování, prodělání onemocnění COVID-19 či PCR nebo antigenním testu. To už ale od 19. února neplatí - a opatření se navíc od začátku března znovu rozvolní.

Od zmíněného data může do Home Credit Areny dorazit už více než polovina maximální možné kapacity (konkrétně 1 000 osob + polovina zbylé kapacity). Krom toho byla zrušena nutnost dokládat bezinfekčnost. A to není vše. Už od 1. března bude možné využít kompletní hlediště a na zápasy, včetně play-off, tak bude moci znovu zamířit až 7 500 fanoušků.

Pro nejdůležitější část sezony se tak Bílí Tygři znovu budou moci opřít o své fanoušky. Přijďte naše hráče v závěru základní části a ve vyřazovacích bojích podpořit!

Zákaz opouštění Home Credit Areny v průběhu akce

Vzhledem k aktuálním opatřením nebude fanouškům umožněno v průběhu celého utkání opouštět Home Credit Arenu a opět se do ní vracet. Všem fanouškům se tímto omlouváme za vzniklá omezení.

Pro kuřáky bude během utkání vyhrazen vymezený prostor u vstupu A0, který bude možné využít bez nutnosti načíst si kartu při opuštění arény a následném návratu.

Prodej občerstvení a fanshop

Jak stánky s občerstvením, tak fanshop budou během utkání v plném provozu. K občerstvení budete moci využít stánky u hlavního vstupu, u sektoru 118 a v ČS Klubu. Fanshop bude po otevření Home Credit Areny přístupný tradičně pouze zevnitř haly.

Všem fanouškům děkujeme za respektování aktuálně platných opatření. Věříme, že si společně konečně opět užijeme plnohodnotnou hokejovou sezonu. Těšíme se na viděnou v Home Credit Areně!

Tygří juniorka prošla fyzickými testy PČR