#PLAYOFFDOMA

Ve středu 3. 3. spouští Bílí Tygři speciální předprodej vstupenek na play-off! V ceně tentokrát nejsou vstupy na jednotlivé zápasy, ale unikátní upomínkové předměty, občerstvení s dovozem k vám domů a online vysílání.

Vstupenky nebo chcete-li balíčky bude možno zakoupit na profilu Bílých Tygrů na TicketPortal.cz., ceny se pohybují od 300 Kč za prémiový online balíček (na celé play-off), po 5000 Kč za balíček, který obsahuje originál hokejku jednoho z vybraných hráčů Bílých Tygrů. V rámci nové online platformy pak prostřednictvím pay-per-view půjde zakoupit i jednotlivé pořady našeho online programu.

banner vstupenka play-off

Balíček s hokejkou #PLAYOFFDOMA

• Originální podepsaná hokejka hráče dle vlastního výběru. Hraná hokejka z play off ledu přímo k vám domů. Pozor, k dispozici pouze omezený počet!
  • Přístup k unikátnímu prémiovému online obsahu v průběhu celého play-off. Buďte s námi, ať už jste kdekoliv. Užijte si prémiový online obsah v průběhu každé série.
  • Triko z limitované kolekce #PLAYOFFDOMA.
  • Kelímek na nápoj (0,5 l) z limitované kolekce #PLAYOFFDOMA.
  • Voucher na lahodnou pizzu ze speciální tygří nabídky restaurace Stadion. Kombinace tradiční italské receptury a pravé tygří chuti.

Balíček s hokejkou

Balíček s autogramy #PLAYOFFDOMA

• Triko z limitované kolekce #PLAYOFFDOMA s podpisy kompletního A-týmu. Unikátní památka na play-off. Pozor, k dispozici pouze omezený počet!

balíček s podpisy

Balíček fanouška #PLAYOFFDOMA

• Přístup Online balíčku #PLAYOFFDOMA. Buďte s námi, ať už jste kdekoliv. Užijte si prémiový online obsah v průběhu každé série.
  • Triko z limitované kolekce #PLAYOFFDOMA.

Balíček fanouška

Prémiový online obsah

V rámci letošního play-off vytváří Bílí Tygři projekt, který v rámci klubu doposud nemá obdoby. Po každém domácím utkání, ve dnech volna a případně i mezi sériemi, budeme pro tygří fanoušky vysílat z našeho nového virtuálního studia, ať už v přímých přenosem nebo ze záznamu.

Mezi hosty budou hráči, trenéři, legendy klubu a role experta se zhostí Tomáš Filippi. Na fanoušky čeká důkladný rozbor soupeře, reportáže z venkovních zápasů a živé vysílání po každém domácím zápase.

• Videopreview! Před každou sérií vám v našem virtuálním studiu představíme soupeře, jeho silné a slabé stránky a nabídneme ohlasy tygřího A-týmu.
  • Studio po sprše! Půlhodinový živý pořad s pohledem do tygří kabiny, analýzou utkání a ohlasy speciálních hostů vysílaný po každém domácím utkání.
  • Zákulisí tripu! Pořad vysílaný po každém venkovním dvojzápase, v němž získáte možnost nahlédnout pod pokličku venkovního play-off tripu.
  • Ohlédnutí za sérií! Rekapitulace nejlepších momentů po skončení každé série doplněné o komentáře expertů a aktérů.
  • Domácí trenér! Pošlete hráčům hodnocení předchozího utkání nebo je povzbuďte do dalších zápasů a buďte tak ve spojení s kabinou! Nejlepší vzkazy po každém zápase zveřejníme na tygřích komunikačních sítích.
  • Soutěžte! Soutěžte o zajímavé ceny. V průběhu všech studií se můžete živě těšit na soutěže o zajímavé ceny!

Přístup ve formě online balíčku vám zajistí možnost sledovat všechna studia v průběhu celého play-off a v nabídce je za 300 Kč. Zakoupit jej je možné nejpozději do 15 hodin v den vysílání, poté je již možné si zakoupit přístup pouze k jednotlivému vysílání.

Banner přestávkový program

Klobása či tygří pizza až k vám domů! Domácí play-off vám doplní také přestávkový program v podobě speciální nabídky restaurace Stadion, která zajišťuje mimo jiné catering na všech domácích utkáních Bílých Tygrů. Během play-off si pro vás připravila speciální menu, které až k vám domů přiveze známá služba Dámejídlo.cz!

A co v nabídce naleznete? Kromě klasiky, jako je klobása či pivo, také speciální tygří pizzy, která vznikají dle tradiční italské receptury. Kterou z variant si vyberete? Vlachovu pikantní, která pálí stejně, jako tygří ranař, nebo raději osvědčenou Dernerovu margheritu? Vyberte si z unikátní široké nabídky!

Zažijte s Bílými Tygry #PLAYOFFOFFDOMA!