Na hokej s dětmi

VIP skládačka

S dětmi na hokej

Na hokejové utkání můžete vyrazit s celou svoji rodinou! Jsme připraveni poskytnout zázemí divákům všech věkových kategorií. Proto nenechávejte vaše ratolesti doma a vezměte je na výjimečný sportovní zážitek do Home Credit areny!

Akce

Zvýhodněné dětské vstupné

Děti jdou na hokej vždy nejvýhodněji! A od sezóny 2015/2016 je cena vstupenky opravdu symbolická! Pouze 1 Kč!!. Dětská permanentka pak stojí jen 1 000 Kč. Dětské vstupenky a permanentky lze zakoupit do 2. a 3. Kategorie.

grafika jsme zpět

Dětské produkty ve fanshopu

Tygří fanshop je největším hokejovým fanshopem v české extralize. Proto není s podivem, že v něm najdete širokou škálu produktů určených právě dětem – od dětských dresů, přes fandící předměty až po školní předměty.

S dětmi na hokej
S dětmi na hokej

Hokejová klání si u nás užijete i s těmi nejmenšími! Postará se o ně školený personál v moderně vybavených dětských koutcích. Ti větší si zahrají na připravených herních konzolích XBOX 360 a XBOX 360 kinect (zapůjčených od společnosti Herní svět. a nebo Stiga hokej, ti menší pak využijí nové omalovánky, plyšové hračky nebo malování na obličej.

Naši partneři

Generální partner
Generální partner