Tipsport extraliga

Z důvodu nařízení Bezpečnostní rady státu a usnesení APK je extraligová sezona 2019/20 zrušena. O prodeji permanentních a klubových karet na nadcházející ročník 2020/21 vás budeme informovat prostřednictvím našich komunikačních kanálů.

Virtuální prohlídka ČS klubu

Kontaktní osoba

Bc. Tomáš Mikač
tel. 488 048 344, 731 547 906 nebo e-mail: mikac@hcbilitygri.cz

*Obchodní partneři klubu Bílí Tygři Liberec, kteří mají uzavřenou smlouvu o reklamě na částku 12 000 Kč/rok a vyšší, mají nárok na zvýhodněné vstupné.

Česká spořitelna klub

Komfortní prostor s kapacitou 1176 polstrovaných sedadel s nejlepším výhledem je ideálním místem pro schůzky s Vaším obchodním partnerem. Součástí tohoto sektoru je 35 metrový bar s občerstvením a s rozšířenou nabídkou alkoholických i nealkoholických nápojů. Na každém utkání je pro každého návštěvníka k dispozici porce kávy nebo čaje zdarma.

Na vybraných zápasech se můžete těšit na ochutnávky pochutin či alkoholických a nealkoholických nápojů. V rámci doprovodného programu zápasů pořádáme v tomto prostoru další akce – módní přehlídky, tombola, autogramiády.

Pro děti je v klubu připraven herní koutek s konzolemi PlayStation. Nejmenší fanoušky i v průběhu zápasů zabaví dětský koutek.

Informace ohledně prodeje klubových karet pro nadcházející sezonu budou zveřejněny v průběhu května 2020.