Výkon par excellence! Osmáci roznesli silné Dynamo a vedou svou skupinu

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Liberec - Skvěle, skvěle a ještě jednou skvěle. Utkání proti Pardubicím tygřím osmákům vyšlo na výbornou. Po třech minutách vedli už 3:0 a zápas nakonec dotáhli do vítězného konce se sladkou tečkou v podání dvojciferného počtu vstřelených branek.

XVI.kolo, neděle 09. prosince 2018
(5:1, 3:1, 2:0)

Branky a nahrávky

Branky a nahrávky: Pérez J. (Janata), Pérez J. (Janata), Jobek, Janata (Hois), Dvořák (Jobek), Vološín (Jansa), Jobek (Pérez J.), Hrabčák (Várady), Hois (Várady), Jobek (Jansa). Střely na branku: 28:11 (7:2, 11:3, 10:6)

Leško Robert (30. Petříček Matyáš) - Ehrenberger Jakub, Várady Daniel, Jakubec Matouš, Pérez Diego, Oberreiter Petr, Janata Radek, Hrabčák Damián, Pérez Jaromír, Hois Vojtěch, Vološín Tadeáš, Jansa Samuel, Jobek Milan, Dvořák Jakub

Trenér Vojtěch Fiala o vysoké výhře a povzbuzení do dalších zápasů:

„Z výhry mám radost. Předchozí dvě utkání s Pardubicemi byla výsledkově vyrovnaná, trápila nás i přes herní převahu koncovka. Tentokrát jsme si s gólmanem a defenzivou hostů poradili nejlepším možným způsobem, rychle jsme odskočili. Příští víkend musíme potvrdit doma body s Chrudimí a hned po novém roce nás čeká velká výzva, tři zápasy s největšími rivaly ve skupině: Mladou Boleslaví, Hradcem Králové a Jihlavou. Soutěž se přehoupla do druhé poloviny a těší mě, že dokážeme potvrzovat výsledky a jsme s těsným náskokem na čele skupiny.“

Vojtěch Fiala
„Začali jsme výborně, po třech minutách bylo skóre 3:0 a tým byl na kopci. Pardubice jsme přehrávali po celou dobu utkání, několik gólů padlo po krásných kombinačních akcích. Oproti utkání s Kolínem jsme zvládli mnohem lépe i emoce. Těžké jsou podobné zápasy pro naše gólmany. Mají málo práce a sem tam přijde nějaký brejk. Tým ale Pardubice opravdu k ničemu nepustil.“

XVI.kolo, neděle 09. prosince 2018
(5:1, 3:1, 2:0)