Ve druhém kole sedmáci padli. Vyrovnaný zápas proti Mountfieldu rozhodovaly maličkosti

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Na sobotní výhru nad Pardubicemi hned o den později liberečtí sedmáci bohužel nenavázali. Na ledě Hradce Králové po první třetině drželi těsný náskok, domácím se nicméně podařilo skóre otočit. Tygři se už o vyrovnání pokoušeli marně.

2. kolo, neděle 20. září 2020
(1:2, 2:0, 2:1)

Branky a nahrávky

Branky a nahrávky: 11. Pavlík (Hofman, Dostálek), 21. Hofman, 37. Dostálek (Hofman), 47. Hofman, 60. Šanc – 16. Svoboda, 19. Čančík (Svoboda, Beránek), 57. Bělohorský (TS). Vyloučení: 2:3. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0.

Mountfield HK

Š. Klapal — T. Šanc, D. Pavlík, W. Ficenec, O. Chmelíček, J. Wališ, K. Studnický, R. Vencl — L. Hofman, V. Dostálek, T. Pavlík, M. Václavíček, D. Protivánek, J. Vondruška, F. Brzák, Z. Vychytil.

S. Charvát — J. Beránek, S. Sanejstr, D. Werner, S. Hrabčák, D. Choma, S. Zeman — J. Svoboda, M. Čančík, Š. Bělohorský, P. Filo, T. Jančařík, M. Mindl, P. Švec.

Ctibor Jech ml.
„Oboustranně to byl výborný zápas. My jsme byli o malinko horší, domácí měli o něco více šancí a mnohdy byli aktivnější. Hradecký ročník 2008 je velice kvalitní. Přesto to bylo vyrovnané. V závěrečné desetiminutovce jsme za stavu 3:4 soupeře jasně přehrávali, kluci do toho šlápli. Bohužel jsme nezužitkovali šance a těsně před koncem jsme inkasovali při hře bez gólmana. V utkání jsme naplnili náš potenciál. Ačkoliv to na Hradec nestačilo, kluci zaslouží pochvalu. Hvězdou utkání byl hráči zvolen Tadeáš Jančařík, který, až šesťák, odehrál parádní duel.“

2. kolo, neděle 20. září 2020
(1:2, 2:0, 2:1)