Reportáž

Ve druhém kole sedmáci padli. Vyrovnaný zápas proti Mountfieldu rozhodovaly maličkosti

Liberec - Na sobotní výhru nad Pardubicemi hned o den později liberečtí sedmáci bohužel nenavázali. Na ledě Hradce Králové po první třetině drželi těsný náskok, domácím se nicméně podařilo skóre otočit. Tygři se už o vyrovnání pokoušeli marně.

Ctibor Jech ml.
„Oboustranně to byl výborný zápas. My jsme byli o malinko horší, domácí měli o něco více šancí a mnohdy byli aktivnější. Hradecký ročník 2008 je velice kvalitní. Přesto to bylo vyrovnané. V závěrečné desetiminutovce jsme za stavu 3:4 soupeře jasně přehrávali, kluci do toho šlápli. Bohužel jsme nezužitkovali šance a těsně před koncem jsme inkasovali při hře bez gólmana. V utkání jsme naplnili náš potenciál. Ačkoliv to na Hradec nestačilo, kluci zaslouží pochvalu. Hvězdou utkání byl hráči zvolen Tadeáš Jančařík, který, až šesťák, odehrál parádní duel."