Skvělá práce! Šestá třída vyhrála napínavý zápas v Pardubicích

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Šestka nastoupila proti Dynamu v trošku improvizované sestavě, přesto si z východu Čech odvezla nesmírně cenné vítězství. Duel byl dlouho vyrovnaný, v poslední části nicméně Tygři třikrát udeřili a rozhodli, že si na zpáteční cestu přibalí také body!

21. kolo, sobota 15. února 2020
(2:1, 0:1, 1:3)

Branky a nahrávky

Branky a nahrávky: 5. Kačírek (Bezpalec), 17. Novák (Blažek), 60. Renner (Šimonek) - 15. V. Moussa (Zeman), 24. Švec (Bernat), 47. Choma (Beránek), 51. Beránek, 57. Beránek (Zeman, Horák). Rozhodčí: Louda, Topolský. Vyloučení: 7:5. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:5, 3:5.

HC Dynamo Pardubice

Netušil - Bezpalec, Šurc, Blažek, Pithart, Paar - Renner, Kačírek, Procházka, Prostřední, Šimonek, Hrubý, Novák, Stodola, Koudelka.

Hrášek - Šmucr, Choma, Horák, Mindl, V. Moussa, Zeman, Švec, Bernat, Beránek, Kouďa, Skřebský.

Ctibor Jech ml.
„Byl to hodně dobrý zápas, jak z naší strany, tak z pardubické - velice vyrovnané a kvalitní. Jsem moc rád, že jsme po delší době mohli takové střetnutí odehrát. Nakonec jsme vyhráli díky třetímu dějství, kdy jsme to zlomili. Kluky chci pochválit. K zápasu jsme odcestovali s jedenácti hráči a jediným gólmanem. Několik kluků jsme posunuli výš do kategorie sedmáků, někteří byli nemocní. Celkově jsme byli o něco lepší a šikovnější než soupeř, líbily se mi i některé individuální výkony a dovednosti. V důležitých momentech nás také podržel brankář Matěj Hrášek.“

21. kolo, sobota 15. února 2020
(2:1, 0:1, 1:3)

Branky a nahrávky

HC Dynamo Pardubice