Skvělá práce! Šestá třída vyhrála napínavý zápas v Pardubicích

Liberec - Šestka nastoupila proti Dynamu v trošku improvizované sestavě, přesto si z východu Čech odvezla nesmírně cenné vítězství. Duel byl dlouho vyrovnaný, v poslední části nicméně Tygři třikrát udeřili a rozhodli, že si na zpáteční cestu přibalí také body!

Ctibor Jech ml.
TJ Bílí Tygři Liberec
„Byl to hodně dobrý zápas, jak z naší strany, tak z pardubické - velice vyrovnané a kvalitní. Jsem moc rád, že jsme po delší době mohli takové střetnutí odehrát. Nakonec jsme vyhráli díky třetímu dějství, kdy jsme to zlomili. Kluky chci pochválit. K zápasu jsme odcestovali s jedenácti hráči a jediným gólmanem. Několik kluků jsme posunuli výš do kategorie sedmáků, někteří byli nemocní. Celkově jsme byli o něco lepší a šikovnější než soupeř, líbily se mi i některé individuální výkony a dovednosti. V důležitých momentech nás také podržel brankář Matěj Hrášek."