Šestka na Turnov vletěla a vytvořila si slibný náskok, přesto se musela spokojit s remízou

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Naše šestá třída jela do Turnova prodloužit prozatímní neporazitelnost. Úvodní třetina vyšla jednoznačně v její prospěch, když se dostala do vedení 3:0. Další průběh zápasu už však byl mnohem vyrovnanější! Turnov nakonec s našimi hráči vyválčil remízu 6:6.

5. kolo, sobota 03. října 2020
(0:3, 4:2, 2:1)

Branky a nahrávky

Branky a nahrávky: 21. Bouchner (Šlechta), 24. Buček (Bartošová), 34. Bouchner (Hrobník), 37. Telyčko (Feštr), 51. Feštr (Telyčko), 54. Kašpar – 4. Volavka (Cerman), 10. Cerman (Somorovský), 20. Tokar (Volavka), 27. Somorovský (Volavka, Krechler), 37. Somorovský, 53. Cerman (Somorovský). Vyloučení: 9:4. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0.

HC Turnov 1931

A. Hujer — V. Lamač, D. Dubeš, S. Šulc — D. Bouchner, D. Telyčko, E. Feštr, M. Kašpar, J. Buček, M. Šlechta, N. Bartošová, V. Hrobník, M. Bernat, A. Kubová, P. Salaba, S. Soumar, V. Beran.

M. Bureš — A. Somorovský, D. Cerman, K. Volavka, M. Tokar, D. Krechler, K. Jiránek, N. Zet, M. Vávra, J. Fadrhonc, Š. Tomka, F. Rašťák.

Libor Daněk
„Byl to zápas dvou odlišných hokejových světů. Na jedné straně výborně propracovaná obranná hra a systém, na straně druhé hra na dovednost a radost z hokeje. K radostnějšímu skóre pro naše hráče chyběla jen o trošku větší ochota více bruslit.“

5. kolo, sobota 03. října 2020
(0:3, 4:2, 2:1)

Branky a nahrávky

HC Turnov 1931