Šestá třída vstřelila v derby deset branek!

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Šesťáci si hned v prvním kole s chutí zastříleli. Přestože s regionálním soupeřem z Jablonce prohrávali, bleskově se vyšvihli do vedení a navyšovali jej. Čistým hattrickem na rozmezí první a druhé části se blýskl Matyáš Baksaláry. Jen tak dále!

1. kolo, neděle 08. září 2019
(3:1, 6:1, 1:0)

Branky a nahrávky

Branky a nahrávky: 8. Choma, 9. Skřebský, 19. Baksaláry (Mindl, Werner), 21. Baksaláry (Choma), 22. Baksaláry (Choma), 28. Moussa (Bernat), 33. Mráček (Mindl, Horák), 36. Choma, 38. Zeman (Horák), 57. Moussa - 6. Bartel (Grebeníček, Rakáč), 37. Kulda (Dobrovský). Rozhodčí: Podrazil, Krejbich. Vyloučení: 3:5. Využití: 3:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 0:1, 8:1, 8:2, 10:2.

Hrášek - Choma, Horák, Mindl, Baksaláry, Moussa, Zeman, Švec, Bernat, Mráček, Beránek, Kouďa, Skřebský, Kríž, Šťástková, Werner.

HC Vlci Jablonec

Balaš - Frýdecký, Rakáč, Sádovský, Dobrovský, Plaček, Grebeníček, Bartel, Bleša, Kulda, Maděra, Klámrt.

Trenér Ctibor Jech o natěšenosti hráčů na první zápas:

„Z kluků byla cítit velká energie, byli namotivovaní, přes léto pilně trénovali. Navíc stále platí, že hráči ještě v této kategorii berou mistrák jako svátek s maximální prestiží. Přijdou se podívat rodiče, mají na sobě dresy... Je jedno, jaký protivník přijede, utkání zkrátka berou jako svátek. Na zimáku navíc byli už od rána, takže tím celý tým hodně žil. Sezóna je to, na co se všichni těší!“

Ctibor Jech
„V utkání byla zřejmá naše herní převaha. Byli jsme silní na kotouči a dobře jsme se pohybovali. Pramenily z toho vstřelené góly, kterými jsme zápas, ačkoliv jsme inkasovali první branku, poměrně rychle dostali pod svoji kontrolu. “

1. kolo, neděle 08. září 2019
(3:1, 6:1, 1:0)