Šestá třída smetla Havlíčkův Brod devíti góly ve dvou třetinách

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Liberec - Povedený zápas. Tygří šestá třída odehrála zápas s Havlíčkovým Brodem na vysoké úrovni. Už v prvních dvou třetinách nasázela soupeři devět branek a vedení pohodlně udržela až do závěrečné sirény. Šesťáci přitom utkání odehráli během víkendového soustředění na horách.

XX.kolo, sobota 19. ledna 2019
(4:0, 5:1, 0:1)

Branky a nahrávky

Branky a nahrávky: 2. Vápeník (Maxin), 4. Hrouda (Rozsíval), 19. Bajer (Hrouda), 20. Bělohorský (Richtárik), 21. Maxin (Kratochvíl), 24. Maxin (Kratochvíl), 28. Bajer (Hrouda), 31. Hrouda (Rozsíval, Ehrenberger), 39. Bajer (Hrouda). Vyloučení: 10:5. Diváci: 39.

Štrincl, Charvát - Baksaláry, Kanca M., Richtárik, Rozsíval, Šťástka, Vápeník, Borysenko, Maxin, Hrouda, Stromský, Ehrenberger L., Kratochvíl, Bajer, Bělohorský

Trenér Ctibor Jech o tom, jestli musí do takového zápasu zasahovat:

„Klukům říkám spousty věcí. Nedělám to, že bych na ně nějak pořvával z lavičky, kde mají stát, nebo se pohybovat. Po střídání se jim snažím poradit, když nějakou situaci vyřeší například zbytečným odpálením puku. Upozorním je, ať si dají záležet, aby měla jejich akce myšlenku. Snažím se jim také poskytnout alternativní způsoby řešení dané situace. Pak řeknu danému hráči ať si to pamatuje a příště nabídnuté řešení vyzkouší. Většinou se snaží brát rady k srdci, jinak ale do zápasu moc nezasahuji.“

Šestá třída versus Havlíčkův Brod leden 2019

Ctibor Jech
„Byl to z naší strany dobrý zápas. Od počátku až do konce jsme vedli a soupeře jsme přehrávali. Byli jsme hladoví a zápas z naší strany byl kvalitně odehraný. Všechny lajny se prosadily, takže jsme předvedli komplexní výkon.“

XX.kolo, sobota 19. ledna 2019
(4:0, 5:1, 0:1)

Branky a nahrávky

Body modré s kr.rukávem a barevným logem