Sedmá třída proti Kolínu předvedla kvalitní výkon a zaslouženě zvítězila

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Den po remíze v Letňanech se tygří sedmička představila znovu v akci, tentokrát doma proti Kolínu. Liberečtí si po celou dobu drželi bezpečný náskok a i s přispěním spolehlivě chytajícího Tomáše Průška nenechali soupeři ani bod.

4. kolo, neděle 04. října 2020
6:2
(2:0, 3:1, 1:1)

Branky a nahrávky: 3. Jančařík (Kouďa), 16. Zeman (Čančík), 21. Čančík (Filo), 37. Sanejstr (Beránek), 39. Čančík, 48. Beránek – 24. Hradecký (Pichl), 59. Franc (Tvrdik). Vyloučení: 7:4. Využití: 0:2. V oslabení: 2:0.

T. Průšek — J. Beránek, S. Zeman, S. Sanejstr, Š. Šmucr, S. Hrabčák, J. Horák — M. Čančík, T. Jančařík, L. Kouďa, P. Filo, S. Kříž, M. Čutta, M. Baksalary.

SC Kolín

P. Racek, K. Štěpánek — M. Hradecký, M. Pichl, M. Paďour, D. Jaroš, M. Mach — V. Franc, P. Tvrdik, M. Neruda, D. Junek, S. Junek, M. Zdeněk, D. Kouba.

Ctibor Jech ml.
„Až na nějakých deset minut ve druhé třetině, kdy měl soupeř lepší pohyb, jsme zápas drželi ve svých rukách. Byli jsme lepší na puku, v pohybu a byli jsme nebezpeční před brankou. Zaslouženě jsme vyhráli. Kluky chválím, někteří vinou karantény nebyli skoro týden na ledě. Ještě bych chtěl vyzdvihnout gólmana Tomáše Průška, který je o rok mladší, než ostatní. V Letňanech i proti Kolínu odchytal výborné zápasy a líbí se mi, jak poslední dobou přistupuje k tréninku a zápasům. Za poslední tři měsíce udělal velký pokrok!“