Sedmá třída neměla s Kolínem slitování. Skvělý výkon okořenil obětavý Michal Kanca

Date of publication Author Ondřej Belák

Kolín - Zápas našich sedmáků v Kolíně se proměnil v jasnou záležitost. Skóre se i díky devítigólové třetí části zastavilo na hodnotě 17:1, Adrien Bartovič přispěl ke kanonádě sedmi kanadskými body (4+3).

21. kolo, sobota 01. února 2020
(0:3, 0:5, 1:9)

Branky a nahrávky

Branky a nahrávky: 44. Holejšovský (Pinkas) - 8. Kytka (Kratochvíl), 10. Bajer, 16. Bělohorský (Hrouda), 28. Bartovič (Ehrenberger), 29. Bělohorský, 32. Bartovič, 39. Stromský (Kratochvíl), 40. Hrouda, 43. Stromský, 47. Bartovič (Bajer), 51. Kratochvíl (Vápeník, Stromský), 53. Bartovič (M. Kanca, Ehrenberger), 54. Stromský (Bartovič), 55. Bajer, 56. Bajer (Bartovič), 60. M. Kanca (Bartovič), 60. Bajer. Rozhodčí: Marvan, Procházka. Vyloučení: 8:5. Využití: 1:3. V oslabení: 0:1. Průběh utkání: 0:9, 1:9, 1:17.

SC Kolín

Karger - Hába, Houška, Sliž - Kouba, Dvořák, Král, Holejšovský, Pinkas, Neruda, Kupka, Horný.

Charvát - Vápeník, Ehrenberger, M. Kanca, Richtárik, Šťástka, Hrouda, A. Bartovič, Kytka, Stromský, Langer, Kratochvíl, Bajer, Bělohorský.

Trenér Ctibor Jech ml. o výkonu, který předvedl Michal Kanca:

"Chci vyzdvihnout hlavně Míšu Kancu, který za stavu 13:1 obětavě padl do trvdé soupeřovy rány golfákem od modré čáry. Utrpěl zranění nohy, přesto ale dohrál zápas a v závěru byl odměněn tím, že půl minuty před koncem skóroval ze samostatného úniku. Bylo vidět, že s ním celý tým hodně žije a všichni ho mají rádi za to, jaký je kamarád a charakterově dobrý kluk. Byl to náš šestnáctý gól, který nic neřešil, avšak na střídačce jsme se radovali, jako kdybychom vyhráli Nagano."

Ctibor Jech ml.
„Po celý zápas jsme dominovali, ať pohybem, tak hrou s pukem. Z naší strany nedocházelo k žádným zbytečným ztrátám. Těší nás, že kluci chtěli i za vysokého stavu hrát a stále měli hlad po dalších gólech. Celý den si perfektně užili, byla i velká sranda v kabině.“

21. kolo, sobota 01. února 2020
(0:3, 0:5, 1:9)

Branky a nahrávky

SC Kolín