Reportáž

Patnáctka těsně padla v zápase s Benátkami. Nestačila dohnat ztrátu z 1. třetiny

Benátky nad Jizerou/Liberec - Ne. Tygrům v utkání s Benátkami nebylo přáno. I když se naše mužstvo drželo stále na dostřel domácím, body nezískalo. Jediné dvě branky obstarali Jenčovský s Hujerem, dvakrát asistoval Vodlan.

STATISTIKY U15 V SEZÓNĚ 2017/2018

Zápasy: 12 / 12
Bilance: 11 - 1 - 0 - 0 / 6 - 0 - 0 - 6
Aktuální forma: 1 prohra
Skóre: 108:30 / 57:49
Dosavadní nejvyšší výhra: Liberec - Mělník 21:4 (29. září 2017)

Svěřenci trenéra Václava Lacka nedokázali navázat na předchozí výhru proti Chomutovu a podlehli Benátkám nad Jizerou. Tento soupeř Tygry neskolili poprvé, v předchozím duelu dokonce šelmám vstřelil hned šest gólů a pohodlně zvítězil.

Tentokrát rozhodla první třetina. Tygři se totiž poprvé dokázali prosadit až ve 35. minutě zásluhou Mikuláše Jenčovského, ještě předtím ale skórovali domácí. Ti si své vedení poctivě hlídali až do závěrečné sirény. Na změnu skóre nestačila už ani branka Jakuba Hujera. Naše mužstvo prohrálo 2:3.

Václav Lacek
Liberec
„Ve vyrovnaném utkání jsme se dlouho nedokázali gólově prosadit, až ve 35. minutě udeřil Jenčovský. V závěru střetnutí jsme sahali po bodu, ale kýženou branku se nám vstřelit nepodařilo. Body tak zůstaly v Benátkách nad Jizerou."