Osmáci přehráli Kolín, pachuť zanechaly negativní emoce

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Liberec - Výhra a dva body do tabulky. Osmáci byli v zápase s Kolínem papírovými favority a podařilo se jim úlohu splnit. Soupeře i přes kvalitní výkon brankáře Kozlů porazili, nicméně na příznivém výsledku lehce zanechaly pachuť negativní emoce na střídačce.

IVX.kolo, sobota 08. prosince 2018
(1:0, 3:1, 3:2)

Branky a nahrávky

Branky a nahrávky: Vološín (Průšek), Vološín (Průšek), Jansa (Ehrenberger), Jobek (Hois), Janata (Jobek), Janata (Průšek), Jobek (Janata). Střely na branku: 45:10 (16:5, 18:4, 11:1).

Leško Robert (30. Petříček Matyáš), Ehrenberger Jakub, Várady Daniel, Jakubec Matouš, Pérez Diego, Oberreiter Petr, Průšek Pavel, Kučera Tomáš, Janata Radek, Hrabčák Damián, Pérez Jaromír, Hois Vojtěch, Zverka Michal, Vološín Tadeáš, Jansa Samuel, Jobek Milan

Osmáci versus Kolín 2018 top 2 doma

Trenér Vojtěch Fiala o emocích:

„Musíme se lépe vypořádat se situacemi, kdy jsme herně jasně lepší, ale s neproměněnými šancemi přichází nervozita a vztekání. Navíc soupeři nezbývá nic jiného, než hrát na hranici faulů, čímž nemyslím zákeřnou hru, ale osekávání a drobné hákování. Tým pak místo svého hokeje řeší soupeře, v horším případě rozhodčí a spoluhráče. Jednoho z hráčů, který hrál navíc výborné utkání, jsme poslali dřív do kabin, když se sprostě projevoval na střídačce. Pro takové chování nemáme toleranci. Co se týká těchto emocí, řekl bych, že jsme se od začátku sezony dost posunuli, ale stále to není ideální, proto to s hráči dost řešíme. V letošní, skvěle rozjeté, sezoně nechci, aby nejtěžším soupeřem byli nakonec kluci sami sobě.“

Vojtěch Fiala
„Soupeře jsme přehráli, byl velký rozdíl v počtu střel a držení puku. Mrzí nás nedůsledná koncovka a přehrávání některých akcí. Konec zápasu jsme si pokazili zbytečnými fauly a nezvládnutými emocemi některých hráčů. Čeká nás zápas proti Pardubicím, tuto částečnou frustraci tedy musíme hodit za hlavu a připravit se na Dynamo. Zasloužená pochvala gólmanovi hostí, kteří držel svůj tým výsledkově relativně dlouho ve hře.“

IVX.kolo, sobota 08. prosince 2018
(1:0, 3:1, 3:2)

Branky a nahrávky

Svíčka krychle s logem