Tygřice nezvládly dobře rozehraný duel s Roudnicí

Date of publication Author Petr Schultz

L i b e r e c – V šestém kole ženské ligy přivítaly Tygřice vedoucí tým skupiny B Roudnici nad Labem. Favorita duelu zaskočily a ve druhé třetině dokonce vedly. Jenže ve třetí třetině přišla od Roudnice gólová smršť a Bílé Tygřice prohrály nakonec 2:5. O liberecké dva zásahy se postaraly Sýkorová se Zárybnickou.

6. kolo, neděle 16. října 2011
2:5
(1:1, 1:1, 0:3)

Branky a nahrávky: 18. Sýkorová, 28. Zárybnická (Šulcová) - 3. Bartošová (Feixová), 40. Černá (Feixová), 43. Feixová (Bláhová, Bartůšková), 56. Černá Ivana (Feixová, Bláhová), 58. Černá (Feixová, Bláhová). Rozhodčí: Wagner - Daněk, Novák. Vyloučení: 5:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 46. Střely na branku: 26:43. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:5.

Pecháčková - Cikánová, Daňková, Petrementová - Balatková, Bundová, Kawková, Kuchařová, Nedbalová, Němečková, Rejnartová, Svatošová, Sýkorová, Urbánková, Zárybnická, Šulcová.