Dotazy a vzkazy redakci

Na vaše otázky průběžně odpovídá redakce a webmaster.

Toto není diskuzní fórum. Pro dotazy na vedení klubu použijte e-mail v sekci KLUB/KONTAKTY.

V této sekci budou publikovány jen konkrétně formulované dotazy, které neobsahují vulgarismy.

prosím nevyplňovat

Nezodpovězené otázky se nezobrazují.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 2008 odpovědí v této kategorii celkem.

Bob (dr.fire@email.cz - Liberec)
13.7.2018, 14:07
Dobrý den,
příjde náhrada za Jánošíka? nebo je kádr hotový? bude rozhovor s trenérem na startu přípravy na ledě?

Díky Bob

Dobrý den,

rozhovoru s trenérem se určitě dočkáte. Během něj snad budou zodpovězeny také vaše otázky.

Redakce
Petra Černá (petulle@email.cz - Liberec)
5.6.2018, 08:33
Dobrý den,
co je pravdy na tom že do organizace BTL přestoupil Dominik Řepík? A jak to je s Markem Zacharem?
Díky

Dobrý den,

Marek Zachar se připravuje v Liberci a jedná o své další budoucnosti. Je možné, že zůstane v Benátkách (respektive u nás). Ohledně Dominika Řepíka proběhl zatím pouze kontakt s juniorkou. Toť vše.

Redakce
Aleš Surmaj (alessurmaj@seznam.cz - Liberec)
1.6.2018, 20:12
Dobrý den, zajímalo by mě kde je Martin Ševc? Už není naším hráčem? Děkuji za odpověď

Dobrý den,

Martin Ševc se aktuálně rozhoduje, zda bude v další sezoně pokračovat v hokejové kariéře. V dubnu mu vypršela dosavadní smlouva, proto aktuálně není hráčem Bílých Tygrů, přestože je reálné, že bude v týmu pokračovat.

Jakmile bude o jeho pokračování či nepokračování jasno, dozvíte se to z našich komunikačních kanálů.

Redakce
Petra Černá (petulle@email.cz - Liberec)
18.5.2018, 10:24
jak to bude s Redenbachem a co nová posila a co martin Ševc? Díky Petra

Dobrý den,

jakmile bude na jakoukoli z těchto otázek známa odpověď, najdete ji na našich komunikačních kanálech.

Redakce
Bob (dr.fire@email.cz - Liberec)
13.4.2018, 12:49
Dobrý den,
kdy bude zahájena letní příprava a budou pokračovat M. Kvapil a T. Redenbach?

Děkuji Bob

Dobrý den,

jakmile budou tyto informace veřejné, naleznete je na našem webu či na dalších komunikačních kanálech.

Redakce

David H. (dawson777@seznam.cz - Liberec)
24.3.2018, 11:17
Dobrý den,

chtěl jsme se zeptat, je někde možnost získat playlist, co hraje na našich zápasech? :)))

Děkuji

bohužel ne.

Redakce
Ondřej Müller (mullero@seznam.cz - Jablonec nad Nisou)
19.3.2018, 20:49
Prosím vás chci se zeptat kdy by se hrálo semifinále v Liberci. Dekuji

Dobrý den,

v tuto chvíli se klub naplno soustředí na čtvrtfinále. Semifinále bude řešit teprve ve chvíli, pokud se do něj podaří postoupit. Termíny utkání však jistě naleznete na Hokej.cz či na dalších stránkách.

Redakce
Chabada (chabadaJ@seznam.cz - Hradec Králové)
17.3.2018, 22:57

Dobrý den,

rádi bychom vás touto formou upozornili, že jste si pro podobnou komunikaci nezvolil nejlepší komunikační kanál. Jako redakce vám nejspíš nemáme příliš co odpovědět. V první řadě bychom vás mohli nasměrovat na pravidla českého pravopisu a v druhé řadě bychom vás rádi upozornili, že p. Jech ani p. Pešán nerozhodují o akcích v Home Credit Areně a nemohou je tak ovlivnit.

S pozdravem a přáním hezkého dne
Redakce
Petr Hříb (hribpe@seznam.cz - Hradec Králové)
16.3.2018, 20:14
Dobrý večer,chtěl bych se zeptat proč (důvod co jsme vám zase tak hrozného provedli) bude v zítřejším tisku opět brečet váš trenér p. Pešán?Jsou snad hráči Hradce zas o něco tlustější?Předem děkuji za odpověď,pokud nějaká bude.(snažil jsem se zeptat konkrétně a bez vulgarismů)
Díky
Petr

Dobrý den,

v tomto ohledu vás mohu odkázat leda na zítřejší tisk, abyste si ho přečetl a vyhodnotil sám. Jako redakci klubového webu nám nepřísluší situaci komentovat.

Redakce
Jan Dvořák (longjohncz@gmail.com - Liberec)
15.3.2018, 11:24
Může mi někdo říci, kde a kdy by se hrál případný 6 zápas s Hradcem, když je aréna na 24.3. obsazena?
To jste nepočítali s Play-off ?

Dobrý den,

tuto kolizi bohužel Bílí Tygři jako klub nemohou zcela ovlivnit, jde o plánovanou akci v Home Credit Areně, jejímž vlastníkem klub není. Klub si Home Credit Arenu ke svým zápasům pronajímá. Na tuto situaci jsme byli nuceni reagovat a informace o odehrání tohoto utkání objevíte na našich komunikačních kanálech už v průběhu dneška.

Další stránky
123456>>