Šesťáci v čele s obětavým brankářem Novotným nastříleli podruhé v řadě třináct gólů

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Střelecky velice plodný víkend mají za sebou naši šesťáci. Po třináctigólové produkci proti Kolínu Tygři zaznamenali stejný počin také doma s Poděbrady, které porazili 13:6. V zápase ukázal velkého týmového ducha liberecký brankář Antonín Novotný, který utkání dochytal i přes nepříjemný zásah pukem do hlavy.

6. kolo, neděle 02. října 2022
(4:2, 2:1, 7:3)

Branky a nahrávky

Branky a nahrávky: 11. Grešl, 13. Strnádek (Foit), 15. Isach (Strnádek), 19. Isach (TS), 25. Grešl (Kašpar), 35. Isach, 41. Isach (TS), 43. Lhoták (Kašpar), 49. Palaš (Knap), 52. Palaš (Helísek), 54. Matějček (Knap, Palaš), 57. Isach (Foit, Veselý), 59. Holec (Matějček) – 5. Hajduk (TS), 10. Růžička (Vavřina), 29. Zradička, 42. Toman, 53. Olša (Toman), 57. Růžička (Vavřina).

A. Novotný — J. Nezmar, A. Palaš, K. Veselý, T. Helísek, J. Matějček, J. Šilhán — D. Strnádek, M. Lhoták, A. Grešl, T. Isach, M. Musil, J. Kašpar, P. Knap, D. Holec, M. Foit.

HC Poděbrady

T. Luxemburk — J. Bedrna, J. Olša, J. Bucek, M. Vavřina — D. Růžička, M. Petrovič, M. Kurka, O. Zradička, M. Hajduk, M. Chadima, M. Toman.

Jan Lucák
„Měli jsme špatný nástup do zápasu, prohrávali jsme 0:2, ale utkání jsme otočili. Vekou část hry jsme měli pod kontrolou, ale musím ocenit i soupeře, který nás mnohokrát dostal pod tlak. Chtěl bych poděkovat našemu brankáři Tondovi Novotnému, které ve 45. minutě dostal ránu kotoučem do hlavy. Neměli jsme k dispozici náhradního gólmana, a Tonda, se, přestože byl velmi otřesený, rozhodl postavit zpět do brány. Ukázal týmové srdce, čehož si vážím. Má můj respekt.“

6. kolo, neděle 02. října 2022
(4:2, 2:1, 7:3)

Branky a nahrávky

HC Poděbrady