Aktuální zprávy

Zlatá Tygří Trefa čeká na dalšího vítěze. Kdo si odnese přes 35 tisíc?

Liberec - Oblíbená soutěž Zlatá Tygří Trefa, která dá o druhé přestávce jednomu z fanoušků šanci vyhrát pořádný balík, nebude chybět ani na pátečním zápase s Oceláři Třinec. Povede se její jackpot prolomit už potřetí v této sezoně?

Zlatá Tygří Trefa je soutěž, která se hraje na každém letošním utkání základní části a která pořádně prověří hokejové dovednosti tygřích fanoušků. Během přestávky po první třetině mezi vás z ledu vystřelíme pět dárků, z nichž jeden je označen zlatou barvou. Ten, kdo ho chytí, se kvalifikuje do soutěže a během druhé přestávky se představí přímo na ledové ploše Home Credit Areny.

Jeho úkol je v tu chvíli jednoduchý. Ze dvou pokusů alespoň jednou trefit otvor v soutěžní desce, která překrývá branku. Pokud se soutěžící trefí, vyhrává bank, do nějž v každém utkání přibyde částka rovnající se aktuální návštěvnosti. V případě, že na zápas zavítá 5 500 fanoušků, je tato cifra rovná jackpotu soutěže.

Pokud naopak soutěžící neuspěje, tato částka se přenáší do dalšího zápasu. Během něj se k němu přičte opět nová návštěvnost. Tímto způsobem může jackpot stoupat až do závratných výšin!

V sezoně 2019/20 jsme si pro fanoušky navíc připravili speciální novinku. Výhru bude soutěžící moci klidně zdvojnásobit. Stačí k tomu jediné - troufnout si na Zlatou Tygří Trefu přes celou ledovou plochu! Namísto poloviny ledu v takovém případě bude střílet z protějšího brankoviště. Pokud se trefí, získává hned dvojnásobnou částku oproti jackpotu! Pokud mine, odchází alespoň s cenou útěchy v podobě nového tygřího dresu, který dostává každý účastník Zlaté Tygří Trefy.

Od zápasu s Mountfieldem HK, kdy byl jackpot naposledy prolomen, se v banku nastřádalo zatím 31 743 Kč. Právě tento obnos se k páteční návštěvě přičte. Ve hře tak bude přes 30 tisíc Kč!

Kdo si v pátek proti Ocelářům Třinec troufne na Zlatou Tygří Trefu? Třeba to budete právě vy, tak si nezapomeňte naladit mušku!